Моральний стан збірної України після Кіпру: як це було

10.06.2021 16:09

згадуємо все заключні товариські матчі збірної України в рамках підготовки до великим міжнародним турнірам

Фото УАФ

У понеділок українці в спарингу здолали кіпріотів з рахунком 4: 0. Після видалення в складі суперників дублем вистрілив Андрій Ярмоленко, також відзначилися Олександр Зінченко і Роман Яремчук. На цьому підготовка нашої збірної до Євро-2020 завершилася - на наступний день синьо-жовті вирушили за кордон.

Ми вирішили пригадати інші підготовчі збори головної команди країни напередодні великих турнірів.

ТМ-2006. Люксембург - Україна - 0: 3

Напередодні дебютного мундіалю синьо-жовті провели чотири товариські матчі, в яких здобули три впевнені перемоги, а також зіграли внічию з Італією (0: 0). Заключний з них відбувся в Люксембурзі, де підопічні Олега Блохіна тричі засмутили опонента. Забивали Андрій Воронін, Андрій Шевченко та Максим Калиниченко. На самому світовому форумі українці викликали фурор і пробилися до вісімки найсильніших.

ТМ-2012. Туреччина - Україна - 2: 0

Напередодні домашнього чемпіонату синьо-жовті провели збір в Австрії та Німеччині. Після перемоги над Естонією (4: 0) і поразки від Австрії (2: 3) наша команда на мінорній ноті завершила підготовку. В Інгольштадті турки забили два голи у ворота Андрія Пятова - відзначилися Джанер Еркін і Мустафа Пектемек. На самому Євро підопічні Блохіна драматично не вийшли з групи.

ТМ-2016. Албанія - Україна - 1: 3

Напередодні минулого чемпіонату Європи синьо-жовті провели два спаринги в Італії. Після непростої перемоги над Румунією (4: 3) наша збірна обіграла і албанців. Тарас Степаненко на дев'ятій хвилині відкрив рахунок, але суперники швидко відігралися. І все ж у другому таймі балканці капітулювали після голів Ярмоленко і Євгена Коноплянки. Незважаючи на два успіху, на самому континентальному форумі підопічні Михайла Фоменка провалилися.

Зубков повторив фокус Маліновського, Яремчука й Циганкова (відео)

Збірна України знову у вогні. П'ять спектаклів команди Андрія Шевченка (відео)