Блискучий сейв воротаря позбавив Маліновського забитого м'яча в першості Італії

17.10.2021 17:51

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відіграв за Аталанту XNUMX хвилин у матчі чемпіонату Італії

Аталанта в поєдинку 8-го туру першості Італії на виїзді зустрічалася з Емполі. Український півзахисник Богині Руслан Маліновський почав матч на лаві запасних і з'явився на полі на 68-й хвилині за рахунку 3:1 на користь гостей.

За 10 хвилин українець мав чудовий шанс відзначитися. Маліновський отримав верхову передачу в штрафному й завдав точного удару головою під поперечину. Однак кіпер Емполі Гільєльмо Вікаріо зумів перевести м'яч на кутовий.

У підсумку Аталанта під завісу матчу забила ще раз зусиллями Дувана Сапати й перемогла - 4:1.

Чемпіонат Італії. Серія А. 8-й тур

Емполі - Аталанта - 1:4 (1:2)

Голи: Ді Франческо (30) - Ілічич (11, 26), Віті (49, автогол), Сапата (89).

На XNUMX-й хвилині Ілічич (Аталанта) не реалізував пенальті.

Півзахисник збірної України відзначився голом і результативною передачею в чемпіонаті Італії