Завдяки дублю Рангела Ворскла вивезла з Олександрії три очки

17.10.2021 21:30

Після цієї перемоги підопічні Юрія Максимова повернули собі третє місце в турнірній таблиці

Лукас Рангел. Фото vorskla.com.ua

До матчу проти Олександрії Ворскла підходила з великими кадровими проблемами, оскільки позитивні тести на коронавірус отримав ряд ключових виконавців команди. У майбутній грі наставник полтавців Юрій Максимов міг розраховувати тільки на 16 футболістів.

Гру активніше розпочали господарі, вони більше володіли м'ячем, але на 14-й хвилині їхній запал остудив Рангел, який точним ударом завершив флангову передачу від Пешича. Не встигли олександрійці прийти до тями, як на 21-й хвилині травму отримав лідер команди Кирило Ковалець. Підопічні Юрія Гури спробували задавити суперника, але в підсумку Олександрія попалася на контратаці, яку знову точним ударом завершив Рангел. 0:2.

На другий тайм олександрійці вийшли з величезним бажанням переломити хід поєдинку. Уже на 47-й хвилині Мірошниченко перевірив на міцність поперечину. А на 53-й хвилині господарі забили. Це Калюжний замкнув передачу Кирюханцева. У ці хвилини Ворскла навіть не думала про контратаки, настільки сильним був тиск із боку господарів.

Однак на 76-й хвилині гостям допоміг Кожушко, який заробив вилучення. Після цього футболістам Ворскли стало набагато легше дихати, навіть незважаючи на те, що Олександрія більше володіла м'ячем. Так гра і завершилася, що дозволило Ворсклі закріпитися на третьому місці в турнірній таблиці й відчепити від себе Олександрію.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. XNUMX тур

Олександрія - Ворскла - 1:2

Голи: Калюжний (53) - Рангел (14, 39).

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Дришлюк, Калюжний, Ковалець (Рибалка, 23), Кирюханцев (Гринь, 86), Одарюк (Кожушко, 46), Спінеллі (Устименко, 46).

Ворскла: Різник, Пердута, Тамм, Яворський (Кушніренко, 66), Челядин, Пешич (Кравчук, 70), Скляр, Кане, Тілль (Амількар, 90+3), Степанюк, Рангел.

Попереджені: Кожушко (67), Мірошниченко (77), Дубра (89), Бабогло (90+4) - Рангел (77), Тілль (87). На 76-й хвилині вилучений Кожушко (повторне попередження).