Битви з Динамо і нереальні камбеки. Топ-5 матчів Шахтаря Фонсекі на внутрішній арені (відео)

17.06.2019 13:02
Згадуємо найкращі поєдинки донецького Шахтаря під керівництвом португальського тренера Паулу Фонсека на внутрішній арені

Минулого тижня наставник офіційно покинув український клуб і приєднався до італійської Ромі. Проводжаючи Фонсека, ми вже згадали кращі поєдинки його Шахтаря в єврокубках. Тепер же поговоримо про найяскравіших матчах наставника в українських турнірах. УПЛ 2016/17. Карпати - Шахтар - 2:3 У тому розіграші чемпіонату гірники стартували з 10-ти перемог поспіль. Ця серія могла б бути менш значною, якби не геройство підопічних португальця у Львові. У першому таймі тоді ще гравець зелено-білих Густаво Бланко Лещук і Амбросій чачу оформили перевагу Карпат, але в другій половині Тарас Степаненко та Віктор Коваленко зрівняли рахунок, а вийшов на заміну Марлос приніс донеччанам три очки. https://www.youtube.com/watch?v=4VrpKrWOJ_c УПЛ 2016/17. Динамо - Шахтар - 3:4 В останньому турі перед зимовому перервою українські гранди видали трилер. Вже на 13-й секунді зустрічі на той момент динамівець Жуніор Мораес розписався в воротах суперників, але незабаром Євген Хачеріді відзначився автоголом. В середині першого тайму Сергій Рибалка точним ударом зі штрафного знову вивів киян вперед, а в дебюті другої 45-хвилинки відновив паритет Фред. Потім Факундо Феррейра забив третій гол Шахтаря, а незабаром Мораес був видалений за неспортивну поведінку. На останніх хвилинах зустрічі другий автогол в свій пасив вніс Хачереді, Артем Бесєдін скоротив відставання, а Риболовля «домовився» до другої жовтої. https://www.youtube.com/watch?v=dMo9yjEvFoY Кубок України-2017/18. 1/8 фіналу. Зоря - Шахтар - 3: 4 (у дод. Час) По дорозі до перемоги в Кубку підопічні Фонсекі пройшли важке випробування в Запоріжжі. Луганчани вели по ходу 2: 0 завдяки голам Максима Луньова і Артема Гордієнко, проте дубль Феррейри врятував ситуацію, причому другий м'яч аргентинець оформив в компенсований час. На той момент Зоря вже перебувала в меншості після видалення В'ячеслава Чечера. В овертаймі Шахтар вивів вперед вийшов на заміну Коваленко, потім відновив паритет Ігор Харатін, а 116-й хвилині ще один «джокер» гірників Бланко Лещук вирвав для своєї команди перемогу. https://www.youtube.com/watch?v=hzRP4qaclP4 Кубок України-2017/18. Фінал. Динамо - Шахтар - 0:2 У минулому сезоні оранжево-чорні завоювали всі три внутрішніх трофея. Одним з епілогів був кубковий фінал, в якому Динамо вистачило тільки на перший тайм. У другому голи Феррейри і Ярослава Ракицького принесли команді титул. Один з семи, завойованих Фонсека в Україні. https://www.youtube.com/watch?v=LPMKNyGcUns УПЛ-2018/19. Шахтар - Динамо - 2:1 У сезоні, що завершився Кроти далеко не завжди обігравали головного конкурента, але в листопаді здобули досить яскраву перемогу. Незадовго до перерви Микола Шапаренко вивів гостей вперед, проте в другій 45-хвилинці Мораес зрівняв, а в доданий час Коваленко завдав шикарний переможний удар. https://www.youtube.com/watch?v=mt68Rj5g5bc Володимир Сержао

Паулу Фонсека назвав головну причину того, чому він покинув Шахтар і Україну

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)