Безус простежив за перемогою над Андерлехтом

20.08.2017 20:22
Українці в Бельгії: Будковський в ролі джокера, Безус - в запасі, Макаренко - поза заявкою У чемпіонаті Бельгії Кортрейк в матчі 4-го туру приймав Брюгге. Євгенія Макаренко не виявилося в заявці господарів на гру, а Філіп Будковський довго грів лавку запасних, очікуючи свого часу. Дочекався, але не скористався. Програючи на 49-й хвилині з рахунком 0: 2, Кортрейк знайшов в собі сили скоротити відставання. І для того, щоб врятувати гру, в бій був кинутий Будковський - на 84-й хвилині. Не допомогло - 1: 2.

Сенсація в Брюсселі

А трохи раніше Сент-Трюйден підніс сенсацію дня, прихопивши три очки з Брюсселя. Андерлехт летів 1: 3, і гол екс-динамівця Лукаша Теодорчик в кінцівці зустрічі не змінив стан справ - 2: 3.
Роман Безус залишився в запасі Сент-Трюйден. фото sporza.be

Шкода, що наш Роман Безус не прийняв в цьому участі, просидівши на лаві запасних Сент-Трюйден всю гру. Бесєдін та Кравець забили перші голи в новому сезоні