Безус і Пластун проти Андерлехта: цифрові подробиці матчу

08.02.2020 12:19
Поєдинок проти Андерлехта видався непростим для українських легіонерів Гента - Романа Безуса і Ігоря Пластуна

фото kaagent.be

Бельгійський Гент перервав свою переможну серію з чотирьох матчів. Спіткнулися Буйволи будинку на Андерлехті (1: 1), в складі якого в основі грали два футболісти 1999 року народження, один - 2001 го і два - 2002 року! Втім, саме гості почали поєдинок набагато активніше і провели його так, що навіть перевершили Гент у володінні м'ячем. В останній раз сама українська команда бельгійської ліги програвала в цьому компоненті ще півтора місяці тому ...

Безус попрацював у відборі

Складною вийшла гра і для наших футболістів. Півзахисник Роман Безус, який в двох попередніх турах забивав переможні м'ячі, на цей раз гольових моментів не мав (один неточний удар по воротах), але свої чергові три ключових пасу він, зігравши 62 хвилини, все ж віддав. Відзначимо, що атакуючий хавбек плідно попрацював на оборону - записав у актив п'ять відборів, три перехоплення і два підбирання. Чи не забагато шлюбу було у захисника Ігоря Пластуна, який виграв п'ять єдиноборств з восьми (точність передач - 95%). Але позиційні помилки він допускав, і тому InStat оцінив його гру за все в 232 бали. Індекс Безуса - 249 балів.

Розминка перед Ромою

У наступному турі Гент зіграє в гостях з Ейпен (в п'ятницю - 14 лютого), і це буде генеральна репетиція перед виїздом до Риму. Уже 20 лютого Буйволи проведуть перший поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи проти Роми Паулу Фонсека. Владислав КІФАРУК Збірна України у відборі Євро-2020. Особові справи всіх гравців в одному файлі