Безус і Пластун не допомогли Генту врятувати матч проти Ауд-Хеверле в першості Бельгії

26.09.2020 22:41
Роман Безус та Ігор Пластун не допомогли Генту уникнути поразки в першості Бельгії напередодні матчу кваліфікації Ліги чемпіонів з Динамо

фото kaagent.bе

Гент напередодні повторного поєдинку раунду плей-офф з київським Динамо програв у 7-му турі першості Бельгії Ауд-Хеверле з Левена. Гравці збірної України Роман Безус та Ігор Пластун вийшли на поле з перших хвилин зустрічі на Геламко Арені. Роман Яремчук, який отримав травму в першому матчі з Динамо, в заявку не потрапив. Перша частина поєдинку була для господарів вкрай невдалою - до 48-й хвилині вони програвали з рахунком 0: 3. Однак два одинадцятиметрових у виконанні Дорш і Кляйндінст дозволили Генту скоротити відставання до мінімуму.  Однак більшого підопічні Віма де Деккера добитися не змогли і програли 2: 3. Ігор Пластун відіграв весь матч, а Роман Безус був замінений на 52-й хвилині. Результативними діями обидва українця не відзначилися. Чемпіонат Бельгії. Вища ліга. 7 тур Гент - Ауд-Хеверле - 2: 3 (0: 2) Голи: Дорш (71, з пенальті), Кляйндінст (74, з пенальті) - Сова (41, 48), Мертенс (44). Після цієї поразки Гент з 6 очками займає 14-е місце в чемпіонаті Бельгії.

Андрій Гітченко - кращий гравець Десни в матчі з Вольфсбургом за оцінками InStat

На ваш погляд, як завершиться товариський матч Франція - Україна, який відбудеться в Сен-Дені 7 жовтня?

• Перемогою збірної Франції (60%, голосів: 2 735)
  • внічию (24%, голосів: 1 102)
  • Перемогою збірної України (17%, проголосувало: 759)

Всього голосів: 4 596