Без восьми гравців основи на позитивний результат розраховувати складно

05.11.2017 15:23
У поєдинку Маріуполя і Шахтаря впевнену перемогу здобув чинний чемпіон

Складно протистояти чемпіону країни і учаснику Ліги чемпіонів, коли на полі не можуть вийти відразу вісім основних футболістів. Мова про орендовані Маріуполем у Шахтаря Сергія Вакуленко, Ігоря Кірюханцева, В'ячеслава Танковская, Сергія БОЛБАТ, В'ячеслава Чурко, Андрій Тотовицький і Андрія Борячук, а також травмованому Рустама Худжамова.

На пристрілювання Феррейрі знадобився один удар

Хоча матч активніше почали господарі. На 3-й хвилині вони взагалі могли повести в рахунку, але після удару в упор від Фоміна Пятов перевів м'яч на кутовий. Ще пару наскоків гірники азовцям дозволили зробити, але потім ініціатива повністю перейшла до Шахтарю. На 17-й хвилині Феррейра зробив перший постріл по воротах Гальчука, а на 30-й хвилині відкрив рахунок в матчі ефектним ударом після скидки м'яча від захисника збірної України Івана Ордець. На 45-й хвилині арбітр зустрічі Віктор Копієвський прийняв, судячи з усього, доленосне рішення, пред'явивши другу жовту картку Роже Гомісу. Безумовно, фол на Марлоса був, але по духу гри рефері міг би і не видаляти сенегальського півзахисника. Мабуть, це так засмутило господарів, що через хвилину вони пропустили другий гол. Відзначився Марлос.

Гол Фоміна не вплинув на розвиток подій на полі

Навіть ефектний м'яч, забитий Фоміним на 49-й хвилині не став переломним. А через сім хвилин гірники знову довели своє гольове перевагу до двох м'ячів ... Так, у другому таймі були шанси відзначитися у Тищенко, всі того ж Фоміна, але це були всього лише невеликі спалахи. Часом, здавалося, що якщо азовці заб'ють другий гол, оранжево-чорні обов'язково дадуть відповідь. Підопічні Паулу Фонсека повністю контролювали хід поєдинку і спокійно довели справу до впевненої перемоги ... Маріуполь 1 Шахтар 3 Голи: 0: 1 Феррейра (30, Ордець), 0: 2 Марлос (45 + 1), 1: 2 Фомін (49, Тищенко), 1: 3 Бернард (56, Феррейра). Маріуполь: Гальчук, Неплях, Білий, Яворський, Насонов, Гоміс, Мишнєв, Тищенко (Еріксен, 84), Кисіль (Кольцов, 46), Кожанов (Авагімян, 89), Фомін. Шахтар: П'ятов, Бутко, Хочолава, Ордець, Ісмаїлі, Алан Патрік (Зубков, 90 + 2), Фред, Марлос, Коваленко (Степаненко, 79), Бернард (Дентіньо, 73). попереджені: Гоміс (14), Кожанов (45), Фоміна (47), Марлос (89). На 45-й хвилині видалений Гоміс. Два класних видовища почнуться завтра в одному місті в один час