Без варіантів: Зоря на виїзді розгромно програла Ромі

25.11.2021 23:51

За тур до закінчення групового раунду стало відомо, що Зоря втратила всі шанси на вихід до плей-офф Ліги конференцій.

Фото zarya-lugansk.com

Матч проти Роми в Римі був для Зорі, без перебільшення, наче фінальний у боротьбі за вихід із групи. Ці шанси луганці здобули після двох поспіль перемог над болгарським ЦСКА С. В ідеалі підопічним Віктора Скрипінка треба було вигравати й у Роми, щоб не бути залежними від результату паралельного поєдинку цієї групи Буде-Глімт — ЦСКА С.

Утім, уже на початку матчу стало зрозуміло, що розраховувати на успіх гостям буде дуже складно. Уже на 1-й хвилині Мхітарян не використав вихід віч-на-віч. Але якщо в цьому епізоді арбітр зафіксував невеликий офсайд, то на 3-й хвилині Абрахам безперешкодно розстрілював Мацапуру з лінії воротарської, і як англієць не влучив у ворота, знає тільки він сам. Зоря огризнулася на 7-й хвилині дальнім ударом від Цвека, але Руй Патрісіу перевів м'яч на кутовий.

Луганці не притискалися до своїх воріт, а намагалися контролювати м'яч, тому не дивно, що свої голи Рома забивала після відбору та швидких контратак. Усе було розіграно як по нотах. На 15-й хвилині відзначився Перес, а на 33-й — Дзаньоло. Більше того, на 41-й хвилині господарі могли закривати матч, але Мацапура зберіг хоч якусь інтригу на другий тайм, відбивши пенальті у виконанні Верету.

Утім, музика грала недовго. На 46-й хвилині Абрахам довів рахунок до розгромного, знову використавши контратаку. 3:0. Це був кінець для Зорі, але не для Роми, яка спіймала кураж, створюючи момент за моментом. До середини тайму гра, щоправда, дещо заспокоїлася, але варто було господарям трохи додати в русі, як м'яч знову опинився у воротах луганців. Це Абрахам на 75-й хвилині оформив дубль ударом через себе. 4:0.

Наступний матч, проти Буде-Глімту, буде останнім єврокубковим для команди Віктора Скрипника цього сезону.

Ліга конференцій. Груповий етап. 5 тур

Рома — Зоря — XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Перес (XNUMX), Дзаньоло (XNUMX), Абрахам (XNUMX, XNUMX). На XNUMX-й хвилині Верету не реалізував пенальті (воротар).

Рома: Руй Патрісіу, Манчіні (к), Смоллінг (Ібаньєс, 70), Кумбула, Верету, Карсдорп, Мхітарян (Міссорі, 79), Ель-Шаараві (Залевський, 70), Перес, Дзаньоло (Шомуродов, 70), Абрахам (Майораль, 76).

Запасні: Фузато, Пеллігріні, Рейнолдс, Діавара, Бове, Дарбо, Тріпі.

Тренер: Жозе Моуріньо.

Зоря: Мацапура, Фаворов, Вернидуб (к), Імереков, Жуніньо (Снурніцин, 70), Цвек, Булеца (Крістіан, 83), Кабаєв, Аллах'яр (Фрімпонг, 83), Громов (Назарина, 46), Шахаб (Гладкий, 46)

Запасні: Сапутін, Жилкін, Хомченовський, Алефіренко.

Тренер: Віктор Скрипник.

Попереджені: Карсдорп (90+1), Манчіні (90+1).