Без «вухатого», але теж непогано. Всі міжнародні фінали в історії Атлетіко (відео)

10.05.2018 14:05
Згадуємо все вирішальні поєдинки мадридського клубу на європейській і міжнародній аренах

instagram.com/atleticodemadrid/

Підопічні Дієго Сімеоне мінімально обіграли Арсенал і пробилися до фіналу Ліги Європи. Починаючи з 2010 року це вже п'ятий подібний успіх в єврокубках для матрацників. У зв'язку з частим попаданням мадридців у вирішальні стадії ми вирішили згадати все титульні матчі в історії цього клубу. КОК-1961 62/XNUMX. Атлетіко - Фіорентина - 3: 0 (1: 1) Другий розіграш Кубка володарів кубків в історії став бенефісом мадридців. Впевнено подолавши турнірну сітку, в фіналі індіанці зіграли внічию з Фіорентиною. Той матч відбувся в травні, проте перегравання була проведена аж у вересні. У Штутгарті мадридці забили три м'ячі і взяли трофей. https://www.youtube.com/watch?v=EMAaLMP4X3M КОК-тисяча дев'ятсот шістьдесят дві / 1962. Тоттенхем - Атлетіко - 5:1 Виграти один і той же турнір двічі поспіль матрасникам не вдалося - на заваді стали британці. Поступаючись 0: 2, іспанці скоротили відставання завдяки голу Енріке Кольяр з пенальті, проте потім пропустили ще тричі. https://www.youtube.com/watch?v=2fjwwCcCzVo КЕЧ-1973 74/XNUMX. Баварія - Атлетіко - 4: 0 (1: 1) Перший фінал головного єврокубка в історії червоно-білих. На жаль для фанатів мадридців, як раз в тому сезоні почалося домінування Баварії на континентальній арені. Перша «серія» їх сутички завершилася нічиєю, причому Атлетіко ледь не здобув перемогу. Справа дійшла до екстра-тайму, в якому на 114-й хвилині рахунок відкрив Луїс Арагонес, а на 119-й зрівняв Ханс-Георг Шварценбек. https://www.youtube.com/watch?v=bcwTmfsbW58 Перегравання відбулася через два дні і на цей раз мюнхенці були безжальні. Дублі Улі Хенесса і Герда Мюллера позбавили іспанців усіляких шансів на титул. https://www.youtube.com/watch?v=zhBrUKUmFYA&t=58s Міжконтинентальний кубок-1974 75/XNUMX. Індепендьєнте - Атлетіко - 1: 2 (1: 0, 0: 2) Баварія відмовилася від участі в турнірі і Європу представляв Атлетіко. У першому матчі в Аргентині перемогу Індепендьєнте приніс Агустін Бальбуени, однак на Вісенте Кальдерон мадридці взяли своє. Героями поєдинку стали Хав'єр Ірурета і Рубен Айяла. https://www.youtube.com/watch?v=h8oWskFooq8 КОК-1985/86. Динамо Київ - Атлетіко - 3:0 Пам'ятний для багатьох українських уболівальників фінал. На Ліонському Жерлане зійшлися гідні суперники, вибили з колії багатьох сильних опонентів. Однак боротьби у фіналі не вийшло: на п'ятій хвилині рахунок відкрив Олександр Заваров, а під кінець зустрічі відзначилися Олег Блохін і Вадим Євтушенко. На даний момент це останній фінал єврокубка, який вдавалося виграти динамівцям. https://www.youtube.com/watch?v=dwKhz4qyOgg ЛЄ-2009/10. Атлетіко - Фулхем - 2: 1 (у дод. Час) Атлетіко опустився в плей-офф Ліги Європи з Ліги чемпіонів. Що цікаво, на шляху до фіналу відразу трьох опонентів матрацники вибили лише за правилом виїзного гола. У вирішальному поєдинку англійська «темна конячка» дотерпіла до додаткової 30-хвилинки, але під кінець овертайму Дієго Форлан все ж приніс кубок фаворитам. Суперкубок УЄФА-2010/11. Інтер - Атлетіко - 0:2 На стадіоні Луї II в Монако нерадзуррі нічого не змогли вдіяти з переможцями Ліги Європи. У другому таймі черговий євротрофей мадридцям принесли Хосе Антоніо Рейєс і Серхіо Агуеро. https://www.youtube.com/watch?v=0qMiZy83XPg ЛЄ-2011/12. Атлетіко - Атлетик - 3:0 Рівних Атлетіко в тому розіграші турніру просто не було. У кожному з раундів плей-офф індіанці виносили візаві - Лаціо, Бешикташ, Ганновер, Валенсію. Ось і в фіналі баски поступилися без шансів. Дублем вистрілив Радамель Фалькао, а довершив розгром Дієго. https://www.youtube.com/watch?v=eB3iJWH9_6w Суперкубок УЄФА-2012/13. Челсі - Атлетіко - 1:4 Знову Монако, знову бенефіс мадридської команди. Ще в першому таймі чудовий Фалькао оформив хет-трик, знявши всі питання про переможця. Після перерви відзначився Міранда, а «гол престижу» за лондонців провів Гарі Кехілл. https://www.youtube.com/watch?v=B-IYIef0zYI ЛЧ-2013/14. Реал - Атлетіко - 4: 1 (у дод. Час) По дорозі до вирішальної сутички з сусідами по місту червоно-білі вибили Мілан, Барселону і Челсі. Але в фіналі, як і в 1974-му, перемога вислизнула від матрацників. Завдяки голу Дієго Годіна більшу частину ігрового часу Атлетіко вів у рахунку, але на 93-й хвилині Серхіо Рамос врятував вершкових. А в екстра-таймі Королівський клуб просто добив «пораненого звіра». https://www.youtube.com/watch?v=Wd6xZvUM7Wo ЛЧ-2015/16. Реал - Атлетіко - 1: 1 (пен. 5: 3) Через два роки взяти реванш у Реала не вдалося. Знову забив Рамос, на що своїм точним ударом під кінець зустрічі відповів Яннік Феррейра Карраско. Могли матрацники і перемогти в основний час, реалізуй Антуан Грізманн пенальті. А так, в серії післяматчевих 11-метрових сильніше знову опинилися бланкос. https://www.youtube.com/watch?v=vqlvCJG6rGM Володимир Сержао