Без голів, але не нудно. Україна зіграла в нульову нічию з Марокко

31.05.2018 22:02
Підопічні Андрія Шевченка провели перший товариський поєдинок в рамках тренувального збору

Фото Павла Кубанова

Третій поєдинок в нинішньому році збірна України проводила проти учасника ЧС-2018. Після нічиєї з Саудівською Аравією (1:1) І перемоги над Японією (2:1) Синьо-жовті зустрічалися з командою Марокко. Це був дебютний поєдинок нашої збірної проти представників Західної Африки. Марокканці підійшли до звітного матчу з серією з 15-ти поєдинків без поразок. За цей період Атлаські леви кваліфікувалися на мундіаль, вперше виграли чемпіонат африканських націй, а також провели ряд «товарняків». Так, в березні червоно-зелені взяли верх над Сербією (2: 1) і Узбекистаном (2: 0). Стартовий склад Андрія Шевченка був досить прогнозованим. Однак потрібно виділити вихід з перших хвилин в центрі поля Коваленко, а також Селезньова на вістрі атаки. Дивуватися парі центбеков Бурда - Кривцов в зв'язку з останніми подіями, думається, не варто. Марокко думками вже на чемпіонаті світу Номінальні господарі вийшли на поєдинок зарядженими - напередодні світової першості кожен гравець Атлаських левів жадав себе проявити. Спочатку особливих моментів не було, поки на 15-й хвилині Пятов не випустив м'яч з рук після навісу. Зійех добивав, але влучив у ногу воротарю збірної України. Марокканці продовжували проявляти активність, били по воротах. На 22-й хвилині Зійех завдав щільний удар в створ, з яким Пятов впорався з працею, перевівши м'яч в штангу. Українці намагалися утримувати темп, заданий суперниками, частенько завантажували ігровий снаряд в штрафну. Найбільше активності виходило з флангу Коноплянки, але реальної гостроти не виникало. Африканці були ближче до голу і на 36-й хвилині ледь не відкрили рахунок. В результаті небезпечної контратаки П'ятову довелося бігти в центр поля і голкіпер Шахтаря таки завадив Амрабат відзначитися. Атакер суперників проштовхнув м'яч повз Андрія, але круглий розминувся зі штангою. Після цього особливих моментів вже не виникло і команди пішли на перерву без забитих м'ячів. Краще, але без голів У перерві Шевченко випустив Марлоса і Бесєдіна, а також дав дебютувати Шапаренко. Заміни посилили позиції збірної в атаці і Марокко вже не так часто доходило до володінь П'ятова. Так, на 56-й хвилині Коноплянка вивів Марлоса один на один, але в останній момент захисник вибив м'яч з-під ніг натуралізованого бразильця. Через кілька хвилин найнебезпечніша атака синьо-жовтих завершилась заблокованими ударами Коноплянки і Шапаренко. Українці продовжували напружувати опонентів, але все ж попереду не вистачало якогось імпульсу, останнього пасу. Темп гри знизився через замін, пауз, пов'язаних з ушкодженнями, навіть уболівальник встиг вибігти на поле. У кінцівці команди спробували змінити нулі на табло, але крім удару в площину воріт Пятова нічого небезпечного не сталося. Провівши не найяскравіший матч, збірна України розійшлася миром з учасником чемпіонату світу. Наступний поєдинок синьо-жовті проведуть проти збірної Албанії в неділю, 3 червня. Матч відбудеться на стадіоні Каміль Фурньє у французькому Евіані. Марокко - Україна - 0: 0 (0: 0) Марокко: Мунір - Бенатіа (Хакимі, 46), Та Кошта, Саісс - нордін амрабат (Фажр, 72), Буссуфа, Ель-Ахмаді (Аіт-Бенассер, 72), Мендільо (Софьян Амрабат, 83) - Зійех, Бутаіб (Харитина, 46 ), Юнес Беланда (Бухаддуз, 64). Україна: Пятов - Караваєв, Кривцов, Бурда, Матвієнко - Степаненко (Малиновський, 64), Коваленко (Шапаренко, 46), Зінченко - Ярмоленко (Марлос, 46), Селезньов (Бесєдін, 46), Коноплянка (Сидорчук, 76). арбітр: Урс Шнідер (Швейцарія). попередження: Юнес Беланда - Зінченко, Шапаренко.