Без форварда збірної України його команда вилетіла з Прімери

29.04.2017 16:37
Гранада в Сан-Себастьяні втратила навіть теоретичні шанси врятуватися від пониження в класі Сьогоднішня поразка в гостях у Сан-Себастьяні остаточно поставило хрест на надіях Гранади врятуватися від вильоту з Прімери. Могильником команди, за яку заявлений нападник збірної України Артем Кравець, став Реал Сосьєдад. На 45-й хвилині мексиканець Вела вивів господарів вперед, на 65-й колумбієць Рамос відновив рівновагу, а на 84-й іспанець Хуанма поставив крапку - 2: 1. До закінчення чемпіонату Іспанії Гранаді залишилося провести ще три матчі, але вона програє Леганесі, який займає рятівне 17-е місце, 10 очок.
Артем Кравець випав з обойми Гранади через травму, а без нього команда не змогла врятуватися від вильоту

Кравець в цьому матчі участі не брав - він продовжує лікувати розтягнення щиколотки, через якого пропустив матчі з Севільєю і Малагою. У нинішньому сезоні він виступає за Гранаду на правах оренди і провів 26 матчів (1377 хвилин). Забив 5 голів. При цьому українець - кращий бомбардир клубу в сезоні.