Безпрограшний варіант для України: наш футболіст виграв Кубок Греції!

11.05.2019 21:29
Сьогодні у вирішальному поєдинку за Кубок Греції зійшлися АЕК Дмитра Чигринського і ПАОК Євгена Шахова

фото paokfc.gr

Обидва українські гравця почали фінальний поєдинок Кубка Греції на Олімпійському стадіоні в Афінах в стартових складах своїх команд. У такій ситуації при будь-якому розкладі в фіналі хто-небудь з українців, Шахов або Чигринський ставали володарями почесного трофею. При рівній грі більш націленими на ворота здавалися новоспечені чемпіони країни - футболісти ПАОКа. Вони завдали по воротах суперника в першому таймі вдвічі більше ударів. Один з них досяг мети. На 45-й хвилині Чуба Акпом відкрив рахунок. У другому таймі ПАОК перейшов до відвертого утриманню рахунку і досяг успіху в даному питанні. Обидва українця відіграли весь матч без замін, але результативними діями не відзначилися. Проте, тактика салонікського клубу дозволила йому втримати перемогу 1: 0 і Євген Шахов поклав чемпіонські медалі в Кубок Греції. ПАОК в сьомий раз став володарем почесного трофея і вперше в історії зробив золотий дубль.

Сергій Рибалка не встиг взяти участь в гольовий перестрілці в чемпіонаті Туреччини

Український півзахисник Сергій Рибалка з'явився на полі лише на 90-й хвилині гостьового поєдинку його Сівасспора проти Ґьозтепе в першості Туреччини. Рахунок на той час був уже 3: 3, а господарі залишалися вдесятьох після видалення Уолласа Райса. Часу в українця проявити себе в цьому матчі, фактично не було, і результативними діями Риболовля не відзначився. Поєдинок так і завершився внічию. Після 32 турів Сівасспор з 38 очками перебуває на 11-му місці в турецькій Суперлізі.

Зінченко не потрапив в список претендентів на звання кращого футболіста сезону в складі Манчестер Сіті

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)