Нещадний МанСіті і ганьба Реала. Хто і як громив топ-клуби в цьому сезоні (відео)

07.02.2018 15:02
Всі великі поразки головних європейських важкоатлетів в своїх чемпіонатах в нинішньому сезоні

Фото East News

У понеділок Челсі несподівано програв Уотфорду на виїзді з рахунком 1: 4. Уже в першому таймі видалення виклопотав Тьемуе Бакайоко, а господарів з пенальті вивів вперед Трой Діні. В кінці зустрічі Еден Азар зрівняв рахунок, але за десяток хвилин чинні чемпіони Англії примудрилися пропустити тричі. Як підсумок - ганьба і четверте місце в таблиці. Давайте ж згадаємо, хто серед топ-клубів, крім Челсі, отримував в нинішньому сезоні повний кошик голів. АПЛ У Прем'єр-лізі призвідником розгромів став Ліверпуль, Який в третьому турі знищив Арсенал з рахунком 4: 0. Голами відзначилася зіркова трійця Роберто Фірміно - Садіо Мане - Мохаммед Салах, а також вийшов на заміну Даніель Старрідж. https://www.youtube.com/watch?v=zRsFDpg-PO8 Однак незабаром вже самі червоні нарвалися на розгром - на Етіхад МанСіті закинув їм п'ять м'ячів. Першим забив Серхіо Агуеро, а потім дублями вистрілили Габріель Жезус і Лерой Сані. https://www.youtube.com/watch?v=-wDRkbFRRis Але навіть вліт городянам не послужив уроком для підопічних Юргена Клоппа. У жовтні набрав хід Тоттенгем обіграв Ліверпуль з рахунком 4: 1. У складі шпор двічі відзначився Харрі Кейн, по разу Сон Хин Мін і Справі Аллі, а м'яч мерсисайдців провів Салах. https://www.youtube.com/watch?v=kyO50qV5X9c Однак і лондонців не минула погана слава. У грудні вони приїхали на Етіхад і програли 1: 4. Ілкай Гюндоган вивів МанСіті вперед на 14-й хвилині, а під кінець матчу городяни «вибухнули». Кевін Де Брюйне і двічі Рахім Стерлінг забивали в останні 20 хвилин, а Крістіан Еріксен розмочив рахунок. https://www.youtube.com/watch?v=TF1aVx0bWDI Ну а головним невдахою серед грандів АПЛ став Челсі, який примудрився двічі поспіль програти середнякам з великим рахунком. Перед невдачею з Уотфордом лондонці на домашній арені були розгромлені Борнмут - 0: 3. Проваливши початок другого тайму, в інтервалі 16-ти хвилин підопічні Антоніо Конте пропустили три голи. https://www.youtube.com/watch?v=RVyFq-3nWqk Ла Ліга В Іспанії низку розгромів запустила Валенсія, Яка в дев'ятому турі знищила Севілью (4: 0). Більш того, нервьоненсе зганьбилися відразу ж після вльоту Спартаку (1: 5) в Лізі чемпіонів. Комфортну перемогу Мишам забезпечили Гонсалу Гедеш (дубль), Сімоне Дзадзен і Санті Міна. У грудні Севілья знову отримала повний кошик, на цей раз від Реала на Сантьяго Бернабеу - 0: 5. Поклав початок побиття Начо, дублем відзначився Кріштіану Роналду, також відзначилися Тоні Кроос і Ашраф Хакимі. Після такої перемоги здавалося, що Мадрид повертається ... Однак вершкові через кілька тижнів самі побували в шкурі скривджених. В Ель-Класико Барселона перемогла 3: 0, забивши всі голи в другому таймі. Перший м'яч провів Луїс Суарес, після воротарських подвигів Дані Карвахаля пенальті реалізував Ліонель Мессі, а Алейш Відаль завдав останній штрих. Уже в 2018 році Реал спробував змити з себе ганьбу головного іспанського дербі і гримнув Валенсію на виїзді - 4: 1. Після двох 11-метрових від Роналду в другому таймі Міна скоротив відставання помаранчевих, але під кінець зустрічі відзначилися Марсело і Кроос. І в третій раз з негативного боку відзначилася Севілья. В останньому турі підопічні Вінченцо Монтелла вирушили в гості до Ейбар і «згоріли» середняка з рахунком 1: 5. Червоно-білі отримали три ще в першому таймі, на що відповіли реалізованим Пабло Сараб пенальті. Але вже в другій половині баски добили «пораненого» гранда. https://www.youtube.com/watch?v=XKLzxnW5D7g Бундесліга У п'ятому турі першості Німеччини Баварія на виїзді обіграла Шальке з рахунком 3: 0. Команда Євгена Коноплянки на той момент все ще приходила до тями після провального минулого сезону, так що бою чемпіонові не дала. Роберт Левандовський, Хамес Родрігес і Артуро Відаль принесли мюнхенцям три очки. https://www.youtube.com/watch?v=ub4fvY2gSok На початку грудня новоспечений німецький гранд РБ Лейпциг відправився в гості до Хоффенхайма і вигріб чотири голи. Сільські в минулому році стали четвертими в лізі, тому зустрічалися приблизно рівні команди. Але Надим Амірі, Серж Гнабрі і Марк Ут повернули шальки терезів на бік господарів. http://www.dailymotion.com/video/x6ay8hl серія A Протягом вересня трапилися обидва головних італійських розгрому. спочатку Лаціо на своєму полі розчавив Мілан - 4: 1. Хет-триком відзначився Чіро Іммобіле, також за римлян забив Луїс Альберто, а розмочив рахунок Ріккардо Монтоліво. https://www.youtube.com/watch?v=lExvNxLik2M На той момент Орли йшли в групі лідерів Серії A, але незабаром першу пробоїну їх чемпіонських амбіціях завдав Наполі. Не соромлячись, на виїзді підопічні Мауріціо Сарри обіграли столичних з рахунком 4: 1. Пропустивши в першому таймі, після перерви неаполітанці видали п'ятихвилинку з голів Каліду Кулібалі, Хосе Кальєхона і Дріса Мертенса. Уже в додатковий час довершив розгром Жорже Луїз Фрелло. https://www.youtube.com/watch?v=3i7amDs6SBg Ліга 1 У четвертому турі чемпіонату Франції Монако познущався на Марселем з тенісним рахунком - 6: 1. Головна зірка монегасків Радамель Фалькао оформив дубль, також забивали Каміл Глік, Адама Діакабі, Джібріль Сідібе, Фабіньо. Матч престижу за провансальців провів Ремі Кабелл. Що цікаво, в даний момент марсельці знаходяться вище в таблиці, ніж їхні кривдники. Через кілька тижнів свій кошик м'ячів вигріб і сам Монако. Приїхавши в гості до Ніцці, Представники князівства пропустили чотири голи і не забили жодного. За Орлят дубль оформив Маріо Балотеллі, також відзначилися Алассан Плеа і Ігнатіус Ганаго. Володимир Сержао

Барселона виграла світову січневу гонку гаманців!