Бесєдін знову зробив це! Все джокери збірної України при Андрій Шевченко (відео)

Скільком футболістам збірної України вдавалося забити після виходу на заміну за час керівництва Андрія Шевченка?

Артем Бесєдін (з м'ячем). Фото Павла Кубанова

В останньому турі відбору на чемпіонату Європи головна команда країни вирвала нічию в Белграді. Останній гол у матчі записав на свій рахунок Артем Бесєдін, який замінив Віктора Циганкова під кінець зустрічі. Це восьмий випадок, коли збірник забиває за національну команду під керівництвом Андрія Шевченка, з'являючись на полі по ходу. При цьому форвард Динамо виступає суперсабом вже вдруге. Відео Руслан Ротань. Відбір ЧС-2018. Україна - Косово - 3:0 Після двох нічиїх на старті відбірного циклу українці потребували перемозі над аутсайдером. Косовари протрималися до 31-ї хвилини, коли Амір Ррахмані відправив м'яч у власні ворота. Синьо-жовті полоскотали нерви своїм вболівальникам, адже довго не могли забити другий. У підсумку в кінцівці зустрічі перевага господарів збільшив Андрій Ярмоленко, а потім вийшов на заміну Ротань завдав точного удару з-за меж штрафного. Для Руслана цей гол був останнім у складі збірної. https://youtu.be/PVDWAgOHzlU?t=137 Андрій Ярмоленко. ТМ-2016. Україна - Сербія - 2:0 У «товарняку» на ОСК Металіст Євген Шахов вивів нашу збірну вперед під кінець першого тайму. Ярмоленко вийшов на заміну в середині другої половини зустрічі, а на 88-й хвилині реалізував самостійно зароблений пенальті. https://youtu.be/wh5vTMtnH4U?t=285 Артем Бесєдін. Відбір ЧС-2018. Фінляндія - Україна - 1:2 Форвард Динамо вже виступав в ролі «джокера» в поєдинку, де відкрив рахунок голам за збірну. На 64-й хвилині він змінив Євген Селезньова, і на той момент гості вели після точного удару Євгена Коноплянки. Незабаром Йоел Пог'янпало зрівняв рахунок, але на 75-й хвилині Бесєдін приніс українцям перемогу, замкнувши фланговий крос. https://youtu.be/kJvZu-x9rCM?t=158 Олександр Караваєв. ТМ-2018. Україна - Японія - 2:1 Українці вийшли вперед завдяки автоголу гравця суперників після удару Ярослава Ракицького, але перед перервою японці зрівняли рахунок. На 62-й хвилині на позицію правого бека вийшов Караваєв, який зовсім скоро забив свій дебютний м'яч за національну команду, здорово зігравши на підборі. https://youtu.be/KseTG7Y9xrE?t=449 Ліга націй-2018/19. Група В1. Чехія - Україна - 1:2 Наша збірна стартувала в новому турнірі з непростої перемоги. Пропустивши ранній гол від Патріка Шика, підопічні Шевченка кинулися відіграватися. Наші хлопці показали класну націленість на ворота і здорово контролювали м'яч, завдяки чому таки змогли розкрити оборонні редути чехів. Перед самою перервою Коноплянка зрівняв рахунок, а вже в доданий до другого тайму час перемогу для гостей вирвав Зінченко. При цьому хавбек з'явився на полі на 66-й хвилині. https://youtu.be/4DAoNYyfaCI?t=104 Роман Яремчук. ТМ-2019. Україна - Нігерія - 2:2 За підсумками першого тайму українці поступалися з різницею в два голи, але зуміли вирвати нічию. Яремчук з'явився на полі ще на 37-й хвилині, замінивши травмованого Жуніора Мораеса. У кінцівці зустрічі Роман на пару із Зінченком стали героями збірної. https://youtu.be/eHW8jfkr4mY?t=368 Роман Безус. ТМ-2019. Україна - Естонія - 1:0 У попередньому матчі синьо-жовті ніяк не могли пробити балтійців. Однак уже в компенсований час вийшов на заміну Безус вразив ворота суперників ударом зі штрафного. Роман оформив свій п'ятий гол за збірну, причому всі рази відрізнявся в ролі «джокера». https://www.youtube.com/watch?v=jGnz2vOdO4E Володимир Сержао

Артем Бесєдін: «Треба було щось робити, ми програвали 1: 2 ...»

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Сербія - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Роман Яремчук (21%, проголосувало: 214)
  • Андрій Ярмоленко (15%, проголосувало: 150)