Бесєдін та Попов забили на одній секунді. Найшвидші голи в нинішній УПЛ (відео)

05.03.2021 15:02
Категорії: Новини Темі

З'ясовуємо імена авторів найшвидших голів в нинішньому розіграші чемпіонату України

У 16-му турі УПЛ Динамо розгромило на виїзді Львів з рахунком 4: 1. Перший м'яч у поєдинку забив Артем Бесєдін, зігравши на добиванні після помилки голкіпера суперників. Свій точний удар недавно повернувся після дискваліфікації форвард оформив на 51-й секунді зустрічі. Користуючись нагодою, згадаємо найшвидші взяття воріт у нинішній Прем'єр-лізі.

Денис Попов (Динамо). 7-й тур. Динамо - Олександрія - 1: 0

Дивно, але центрбек киян забив на тій же секунді, що і Бесєдін. На першій хвилині поєдинку Попов замкнув подачу зі стандарту. У підсумку цей удар виявився переможним для біло-синіх.

Олександр Назаренко (Дніпро-1). 6-й тур. Дніпро-1 - Десна - 2: 0

На 69-й секунді матчу дніпряни розіграли класну комбінацію, яку гарматним ударом здалеку завершив Назаренко. Гол Олександра допоміг спортклубовцам здобути першу перемогу в нинішньому чемпіонаті.

Владлен Юрченко (Зоря). 4-й тур. Львів - Зоря - 0: 5

Луганчани розбили аутсайдера. Перший гол оформив Юрченко, а потім дублями вистрілили Олександр Гладкий та Артем Громов. Владлен на третій хвилині відзначився дальнім ударом, мала місце помилка голкіпера.

Денис Безбородько (Олександрія). 4-й тур. Олександрія - Дніпро-1 - 4: 1

Форвард, взимку перейшов в Десну, в нинішній Прем'єр-лізі відзначився не тільки вилученнями. В одному з перших турів Безбородько поклав початок розгрому Дніпра-1, забивши за городян на третій хвилині шикарним пострілом з полулета.

Віктор Коваленко (Шахтар). 5-й тур. Десна - Шахтар - 2: 2

На четвертій хвилині зустрічі в УПЛ було забито чотири м'ячі, причому два з них - в активі Коваленко. Найшвидшим голом серед таких виявився точний удар Віктора, яким він відкрив рахунок у поєдинку з Десною. Справа була на третій хвилині і 19-й секунді. Правда, в результаті гірники задовольнялися бойовою нічиєю.