Беньямін Вербич: «Не перший раз граємо краще в другому таймі, ніж в першому»

25.10.2019 13:30
Півзахисник Динамо прокоментував підсумок матчу киян проти Копенгагена в груповому турнірі Ліги Європи (1: 1) - Для Динамо нічия з Копенгагеном будинку - не дуже хороший результат. Ми повинні були вигравати. Ми робили все, щоб три очки залишилися в Києві, але не вийшло, забили лише один гол. Думаю, ми грали краще, ніж Копенгаген, просто не змогли забити другий гол. По суті, ми почали матч за рахунку 0: 1. Було важко починати гру, відразу поступаючись в рахунку. У першому таймі ми багато помилялися, але в другому таймі грали краще, створювали моменти. Але нам не пощастило з реалізацією, і ми не забили ще один гол. Думаю, це вже третя або четверта гра, в якій ми починаємо краще грати в другому таймі. Тренер сказав, що потрібно додати в швидкості. не програвати боротьбу, вибігати за спини захисникам. Ми це робили і почали швидше грати в пас. У першому таймі ми багато помилялися, втрачали м'яч, і Копенгаген постійно вибігав в контратаки, - цитує Вербича прес-служба Динамо.

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Португалія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Андрій Пятов (33%, голосів: 1 358)
  • Віталій Миколенко (19%, проголосувало: 769)
  • Андрій Ярмоленко (17%, проголосувало: 692)