Бенфіка слідом за Брагою. Хто в Лізі Європи забивав за матч і в свої, і в чужі ворота (відео)

07.03.2020 16:04
Кому з футболістів в нинішньому розіграші Ліги Європи вдалося забити і свої ворота, і в чужі?

Рубен Діаш (праворуч) забив два голи за матч.Фото shakhtar.com

У матчі-відповіді 1/16 фіналу турніру Шахтар зіграв внічию з Бенфікою і пройшов у наступний раунд. По ходу матчу відбулося досить-таки рідкісна подія: центрбек португальців Рубен Діаш вразив і свої ворота, і чужі. При цьому зробити «дубль» футболіст встиг в першому таймі. https://www.youtube.com/watch?v=P7r6qkZhF_4 У нинішній Лізі Європи це п'ятий випадок, коли гравець вражає за матч обидві сторони. У груповому етапі таких було три, в плей-офф - п'ять. Груповий етап. 2-й тур. Брага - Слован Бр - 2:2 Португальці непогано провели груповий етап, здобувши 14 очок з 18-ти можливих. Одна з втрат трапилася з вини центрбека Браги Бруно Віани, Який в середині першого тайму відкрив рахунок в поєдинку. Далі команди провели по голу, а на 87-й хвилині бразилець розписався вже в своїх воротах. https://www.youtube.com/watch?v=gHGm8KCbkFQ Груповий етап. 3-й тур. Сент-Етьєн - Олександрія - 2:2 Забавним чином набрала своє друге очко в квартеті українська команда. На восьмій хвилині Габріель Сілва вивів Сент-Етьєн вперед, а на 14-й він же допоміг відзначитися Олександрії. У підсумку більше голів в матчі глядачі не побачили. Відео Груповий етап. 4-й тур. Боруссія М - Рома - 2:1 Німці набрали лише два очки в стартових трьох турах, але спробували врятувати ситуацію. Удома вони вийшли вперед завдяки голу Федеріко Фасіо, Проте по ходу зустрічі сам же аргентинський центрбек Роми і виправив помилку. Втім, на 95-й доданій хвилині перемогу для Боруссії вирвав Маркус Тюрам. Правда, в результаті італійці пройшли в плей-офф, а німці - ні. https://www.youtube.com/watch?v=WWAYoFzS94s 1/16 фіналу. Вольфсбург - Мальме - 2:1 У першому матчі стадії Вовки організували домашній камбек. Незабаром після перерви Ісаак Кісі Телін з пенальті вивів Мальме вперед, але тут же Йосип Брекало зрівняв рахунок. А в середині другого тайму гравець шведів зробив «дубль», та не в ту сторону. На виїзді Вольфсбург переміг 3: 0 і пройшов в 1/8 фіналу. Відео Володимир Сержао

Вольфсбург - Шахтар: у що обійдеться вболівальнику похід на матч 1/8 Ліги Європи в Німеччині