Бенфіка на останніх секундах вирвала перемогу в 1/2 фіналу Кубка Португалії (відео)

05.02.2020 12:02
Удар Габріеля на п'ятій компенсованій хвилині приніс перемогу Бенфіці в першому півфінальному поєдинку Кубка Португалії

фото slbenfica.pt

Суперник донецького Шахтаря в Лізі Європи зустрівся із затятим опором в першому матчі 1/2 фіналу Кубка Португалії. На Естадіо да Луш підопічні Бруно Лаге здобули вольову перемогу над Фомаліканом, що йде на п'ятому місці в Прімейра.  Після «сухого» першого тайму на 53-й хвилині Пицци з пенальті вивів «орлів» вперед, але потім гості з Авеш несподівано двічі вразили ворота Бенфіки. Господарям, втім, через п'ять хвилин вдалося відігратися, а ось переможного м'яча трибунам довелося чекати майже до фінального свистка.  Перемогу «червоним» на п'ятій компенсованій хвилині приніс удар Габріеля - 3: 2.  https://youtu.be/15TNxnapgn0 11-го лютого команди зустрінуться в матчі-відповіді в Авеш, де і вирішиться питання про фіналіста Кубка країни. У другому півфіналі перший матч між академік Бізе і Порту завершився внічию 1: 1. Нагадаємо, перший поєдинок 1/16 Ліги Європи між Шахтарем і Бенфікою відбудеться 20 лютого в Харкові. Зустріч у відповідь 27 лютого в Лісабоні.

Лазарет Динамо: Бурда, Циганков, Шабанов та Русин поки поза групою