Бенефіс Владислава Кочергіна в Кропивницькому

02.08.2021 21:25

У поєдинку з Інгульцем півзахисник Зорі відзначився трьома забитими м'ячами

Владислав Кочергін. Фото zarya-lugansk.com

Поєдинок у Кропивницькому між Інгульцем і Зорею закінчився, по суті, не розпочавшись. Два точні постріли Владислава Кочергіна на 6-й і 7-й хвилинах визначили результат зустрічі. Більше того, до перерви підопічні Віктора Скрипника могли вражати ворота суперника ще мінімум тричі.

У дебюті другого тайму ще один точний удар від Кочергіна залишив тільки одне питання - з яким рахунком завершиться цей матч.

На правах господаря Інгулець не хотів миритися з таким станом речей, і Сітало на 75-й хвилині після передачі Полегенька скоротив відставання. Однак останнє слово було за Зорею. Свої дебютні м'ячі за луганців забили Крістіан і Фрімпонг. 1:5.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. XNUMX-й тур

Інгулець  - Зоря - XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Сітало (XNUMX) - Кочергін (XNUMX, XNUMX, XNUMX), Крістіан (XNUMX), Фрімпонг (XNUMX+XNUMX).

Інгулець: Гальчук, Полегенько, Салем, Ковальов, Павлов (Козак, XNUMX), Опанасенко, Шишка (Шарай, XNUMX), Коробенко, Запорожець, Сітало, Гопей.

Зоря: Шевченко, Фаворов (Руфаті, XNUMX), Вернидуб, Імереков (Снурніцин, XNUMX), Хомченовський, Назарина, Кочергін, Булеца, Алах'яр (Крістіан, XNUMX), Громов (Фрімпонг, XNUMX), Шахаб (Луньов, XNUMX).

Попереджені: Шишка, Сітало - Вернидуб, Хомченовський.