Бенефіс технологій і повторів. Франція в смішному матчі вирвала перемогу над Австралією

16.06.2018 14:00
Одні з фаворитів чемпіонату світу французи насилу взяли верх над командою Берта ван Марвейка

twitter.com/Socceroos

У черговому поєдинку ЧС-2018 в боротьбу вступили претенденти на виграш Кубка світу. Французи вважалися фаворитами зустрічі і з кадрових проблем мали лише відсутність Сідібе на правому фланзі оборони. Австралія перебувала в статусі Андердог, однак одну з чотирьох особистих зустрічей проти триколірних виграла. На початку поєдинку підопічні Дідьє Дешама не злазить з воріт опонентів. На перших хвилинах удари в створ наносили Мбаппе, Погба і Грізманн, але всерйоз потривожити Райана не зуміли. Австралійці стали оборонятися більш впевнено, а на 17-й хвилині навіть могли забити - Льоріс після рикошету ледве перевів м'яч на кутовий. Під кінець першого тайму гра перетекла в центр поля. Французи намагалися загострювати, але захист соккеруз справлялася з натиском. У підсумку на перерву команди пішли за рахунку 0: 0. Два пенальті і гол «на тоненького» На початку другої 45-хвилинки мало що змінилося, але після довгих мук Ле Бле пощастило відкрити рахунок. На 58-й хвилині Грізманн реалізував історичний пенальті. Справа в тому, що Антуана збили у штрафному підкатом ззаду, але головний арбітр вирішив, що Рісдон зіграв в м'яч. Проте, відеоассістент підказав рефері, що порушення було і той вказав на «точку». Однак французи самі собі придумали неприємності - через чотири хвилини з 11-ти метрів забили вже австралійці. Йедінак переграв Льоріса після того, як Умтіті зіграв у волейбол у власному штрафному майданчику. Після цього триколірні помчали вперед, але їх дії виглядали судорожно. Відповідно, і переможний гол вийшов таким же незграбним. Погба обігрався з Жиру, увійшов в штрафну і пробив. М'яч рикошетом від Бехіча опустився за спину Райану і вдарився об перекладину. Круглий впав за лінію воріт і відскочив назад в поле, проте арбітр вказав на центр. Система фіксації гола допомогла йому прийняти рішення за лічені секунди. Ось так, нові технології зіграли на користь збірної Франції, яка відверто не вразила. У наступному турі підопічні Дешама битимуться з Перу, а Австралія зустрінеться з Данією. 16 червня. ЧС-2018. Група С Франція - Австралія - 2: 1 (0: 0) Голи: Грізманн (58, пенальті), Погба (81) - Йедінак (62, пенальті). Франція: Льоріс, Павар, Варан, Умтіті, Ернандес, Толіссо (Матюїді, 78), Канте, Погба, Мбаппе, Грізманн (Жиру, 70), Дембеле (Набіл Фекір, 70). Австралія: Райан, Рісдон, Сейнсбері, Мілліган, Бехіч, Йедінак, Муй, Лекі, Рогіч (Ірвайн, 72), Крузе (Арзані, 84), Наббут (Юрич, 64). попередження: Толіссо - Лекі, Рісдон, Бехіч. Сьогодні відбудуться ще три поєдинки третього ігрового дня ЧС-2018. У групі С зіграють Перу і Данія (початок о 19.00), а в квартеті D пройдуть матчі Аргентина - Ісландія (16.00) і Хорватія - Нігерія (22.00).

Чого чекати на чемпіонаті світу 16 червня: всі деталі дня

Хто, на Ваш погляд, стане найкращим бомбардиром ЧС-2018?

• Харрі Кейн (Англія) (66%, проголосувало: 935)