Бенефіс Малиновського: дубль і гольова передача в матчі першості Бельгії (відео)

31.10.2018 22:26
Півзахисник збірної України Руслан Малиновський відзначився двома голами з 11-метрової позначки і результативною передачею в матчі проти Антверпена

фото krcgenk.be

Руслан Малиновський знову блиснув яскравим виступом у складі бельгійського Генка. У виїзному поєдинку 13-го туру першості країни проти Антверпена він відзначився двома голами з 11-метрової позначки і результативною передачею. Перший тайм склався для команди Руслана вкрай невдало. До перерви рахунок був 2: 0 на користь господарів. Однак у другому таймі все перевернулося і, перш за все, завдяки зусиллям Малиновського.  Для початку він протягом чотирьох хвилин двічі реалізував пенальті, поставлені в ворота Антверпена. https://streamable.com/pfein https://streamable.com/dytv3 А на 76-й хвилині передачею з лівого флангу знайшов у штрафному Мбвану Самат, якому залишилося тільки підставити голову.  https://streamable.com/eayws Але і на цьому українець не зупинився. На 90-й хвилині саме він почав атаку, яка привела до останнього взяття воріт Антверпена. Другий дубль оформив Мбвана Самата. У підсумку 2: 4 на користь Генка і вражаючий камбек команди Філіпа Клемана. І його творцем можна по праву вважати Руслана Міліновского, для якого цей матч став справжнім бенефісом. Тепер у Руслана на рахунку 7 м'ячів в нинішній першості Бельгії, а його Генк з 33 очками, як і раніше лідирує в турнірній таблиці. У наступному турі Малиновський з партнерами будуть приймати найближчого переслідувача - Брюгге.

У дебютному матчі в Іспанії Луніна пробили двічі: з гострого кута і в упор (відео)

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2018/2019?

• Два (54%, голосів: 3 585)
  • Один (32%, голосів: 2 157)