Бенефіс французів і ПСЖ. Всі хет-трики в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів (відео)

23.02.2021 17:05
Категорії: Новини теми

Після трьох голів Киліана Мбаппе на Камп Ноу підраховуємо всі хет-трики нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів

bleacherreport.com

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Барселона на своєму полі «згоріла» ПСЖ (1:4). Три голи парижан в цьому матчі записав на свій рахунок Кіліан Мбаппе, причому останній з них став «вишенькою на торті».

Для молодої зірки ПСЖ це восьмий хет-трик в кар'єрі і другий в ЛЧ. також Мбаппе став лише третім футболістом в історії, Якому вдалося забити три м'ячі в одному матчі Ліги чемпіонів на Камп Ноу. Для нинішнього розіграшу турніру цей триплет став сьомим за рахунком. Нижче ми згадаємо всі попередні.

Маркус Рашфорд (МЮ). 2-й тур. МЮ - РБ Лейпциг - 5:0

Манкуніанці розбили Биков на Олд Траффорд, правда, в результаті фінішували в групі на третьому місці, за німцями. У тому матчі Мейсон Грінвуд відкрив рахунок в першому таймі, а три м'ячі англійців з 74-ї по 92-ю додану хвилини оформив Рашфорд. При цьому форвард вийшов на заміну на 63-й. Атакер Юнайтед став п'ятим футболістом в основній сітці Ліги чемпіонів, який забивав троячку в якості «джокера». Причому серед бомбардирів йому знадобилося на це найменше часу. Крім того, Маркус вперше в кар'єрі відзначився тричі за гру.

Алассан Плеа (Боруссія М). 3-й тур. Шахтар - Боруссія М - 0:6

Неприємна для українського вболівальника сторінка цієї Ліги чемпіонів. Шахтар зазнав найбільше єврокубкова домашню поразку, а французький форвард Боруссії забив половину м'ячів своєї команди. Для Плеа цей хет-трик став дебютним в ЛЧ.

Діогу Жота (Ліверпуль). 3-й тур. Аталанта - Ліверпуль - 0:5

Команда Руслана Малиновського була розбита англійським грандом. Літній новачок Ліверпуля в той період сезону раззабівался, але восени надовго вилетів через травму. У грі з Аталантою він оформив три голи Ліверпуля з п'яти, зробивши прем'єрний хет-трик в Лізі чемпіонів.

Ірфан Кахведжі (Бешикташ). 5-й тур. Башакшехир - РБ Лейпциг - 3:4

Турки фінішували останніми в групі, але видали кілька непоганих матчів. В одному з них Бешикташ відігрався у Лейпцига з 0: 2 і 2: 3, причому всі голи оформив Кахведжі. Однак зусиль хавбека в результаті не вистачило навіть для нічиєї. Для Ірфана це був перший триплет в кар'єрі.

Олів'є Жиру (Челсі). 5-й тур. Севілья - Челсі - 0:4

Після цієї вікторії лондонці гарантували собі перемогу в групі. Всі чотири голи оформив Жиру, причому забивав різними способами - лівої, правої, головою, з пенальті. Він став автором 17-го «покеру» в історії Ліги чемпіонів. Раніше у Олів'є вже був хет-трик в головному єврокубку за Арсенал.

Неймар (ПСЖ). 6-й тур. ПСЖ - Бешикташ - 5:1

Матч останнього туру групового етапу спочатку був перерваний через расистський скандал. У догравання ПСЖ не помітив суперника, а Неймар забив три голи команди, один з яких вийшов на диво. Третя за рахунком «трійка» бразильця в головному клубному турнірі.