Бельгія в першому таймі забила два голи і обіграла Бразилію у чвертьфіналі (відео)

06.07.2018 21:59
Категорії: Новини ЧС-2018
У матчі чвертьфіналу чемпіонату світу - 2018 зустрічалися збірні Бразилії та Бельгії
Бельгія

фото belgianfootball.be

Зустріч завершилася перемогою бельгійців з рахунком 2: 1. Бельгійці вийшли вперед у рахунку після того, як на 13-й хвилині півзахисник збірної Бразилії Фернандіньо провів м'яч у власні ворота. На 31-й хвилині бельгійська команда подвоїла перевагу. Гол на свій рахунок записав Кевін Де Брюйне, який відзначився після результативної передачі від Ромелу Лукаку. На 76-й хвилині Ренато Аугусто забив після передачі від Філіпа Коутіньйо, скоротивши відставання Бразилії в рахунку. Однак в час, що залишився підопічним Титі забити більше не вдалося. https://www.youtube.com/watch?v=frbYkceRe6U чемпіонат світу 1 / 4 фіналу Бразилія - ​​Бельгія - 1: 2 Голи: Аугусто (76) - Фернандіньо (13, автогол), Де Брюйне (31). Бразилія: Алісон, Фагнер, Т. Сілва, Міранда, Марсело, Фернандіньо, Пауліньо, Коутіньйо, Вілліан, Неймар, Жезус.  Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Меньє, Вітсель, Кевін Де Брейне, Феллайні, Шадлі, Азар, Лукаку.

Хто, на Ваш погляд, стане найкращим бомбардиром ЧС-2018?

• Харрі Кейн (Англія) (66%, проголосувало: 935)