Бельгія зробила божевільний камбек в матчі з Японією і вийшла в чвертьфінал (відео)

02.07.2018 22:00
Категорії: Новини ЧС-2018
В 1/8 фіналу на чемпіонаті світу зустрілися збірні Бельгії та Японії
Бельгія

thefa.com

Японія і Бельгія видали поки що найдраматичніший матч плей-офф чемпіонату світу. Програючи по ходу матчу «самураям» з рахунком 0: 2, «Червоні дияволи» зуміли повернутися в гру і вирвати перемогу в компенсовані арбітром хвилини - 3: 2. Рахунок в матчі відкрив японський гравець Генки Харагусі, який відправив м'яч з правого кута штрафного у ворота Тібо Куртуа на 48-й хвилині. Через чотири хвилини Інуї Такасі подвоїв перевагу збірної Японії. На 69-й хвилині зустрічі Ян Вертонген забив перший гол бельгійців. Через п'ять хвилин вийшов на заміну Маруан Феллайні отримав подачу від Едена Азара і відправив м'яч головою у ворота збірної Японії. На останніх секундах компенсованого часу перемогу для Бельгії вирвав Насер Шадлі. Збірна Бельгії вийшла в 1/4 фіналу ЧС-2018 де зустрінеться з командою Бразилії. https://www.youtube.com/watch?v=dlsY7IcPElw чемпіонат світу 1/8 фіналу Бельгія - Японія - 3: 2 Голи: Вертонген (69), Феллайні (74), Шадлі (90 + 4) - Харагусі (48), Інуї Такасі (52) Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вермален, Меньє, Де Брейне, Вітсель, Карраско (Шадлі, 65), Мертенс (Феллайні, 65), Е. Азар, Р.Лукаку. Японія: Кавасима, Сьодзі, Нагатомо, Х. Сакаї, Йосіда, Сібасакі (Ямагуті, 81), Харагусі (Хонда, 81), Кагава, Інуї Такасі, Хасебе, Осако. попередження: Сібасакі. «Неймар хоче грати, але він не хоче, щоб по ньому бігали». Коментарі тренерів після матчу Бразилія - ​​Мексика

Хто, на Ваш погляд, стане найкращим бомбардиром ЧС-2018?

• Харрі Кейн (Англія) (66%, проголосувало: 935)