Бельгійські мотиви. Яремчук провів найкращий поєдинок за Гент

22.01.2018 17:02
Український нападник Гента Роман Яремчук став одним з героїв минулого уїк-енду в Бельгії

фото sport.be

Не всі українські легіонери, що виступають в чемпіонаті Бельгії, можуть занести собі відновлення першості в актив. Мабуть, минулий уїк-енд вдався лише Роману Яремчуку. Причому вдався на славу!

Яремчук дев'ять разів вступав у відбір

У поєдинку з Локереном (3.0) Нападаючий Гента не просто забив м'яч і сприяв автоголу у виконанні противника, а показав дуже пристойний рівень гри. Яремчук продемонстрував високу точність в передачах (86%), причому відразу чотири його пасу носили гострий характер. В активі вихованця київського Динамо виявилося дев'ять виграних єдиноборств з 21-го. Роман зробив п'ять обводок і завдав п'ять ударів по воротах. Але найцікавіше, що він дев'ять разів вступав у відбір м'яча. В результаті отримав найвищу оцінку гри по рейтингу InStat за весь час виступу в Бельгії - 319.

Малиновський по воротам не бив

Непоганий матч проти Андерлехта (0.1) Проводив і півзахисник Генка Руслан Малиновський, але арбітр не дав йому його дограти, видаливши з поля. У підсумку за 53 хвилини хавбек збірної України виконав 33 передачі (точність - 88%), дві з яких були гострими. Малиновський зробив три обведення, а ось в єдиноборствах не досяг успіху, вигравши лише чотири дуелі з 12-ти. По воротах українець теж не бив.

Макаренко виконав 119 ТТД

Команда Євгена Макаренка, Кортрейк, програла в гостях Остенде (1: 2), хоча наш футболіст, який знову виступав на позиції опорного півзахисника, виглядав дуже непогано, зробивши 119 ТТД. У Макаренко виявилося 86 передач з точністю 88% (дві з них були гострими). Колишній захисник Динамо виграв 14 єдиноборств з 21-го, зробив п'ять обводок і завдав два удари по воротах. У своїй команді він отримав найвищий рейтинг від InStat - 298.

Безус і Назарин вийшли на заміну

На лавці запасних почали матчі ще два наших бельгійських легіонера - Роман Безус та Єгор Назарин. Колишній півзахисник Динамо вийшов на заміну на 10 хвилин і виглядав дуже активно, виконавши 18 ТТД (серед них - дві гострі передачі). Втім, Сент-Трюйдену це не допомогло - команда за всіма статтями програла Беверені (1: 3), причому пропускати мала, щонайменше, в два рази більше. Зате Назарин дебютував з позитивним настроєм - його Антверпен зіграв внічию з Брюгге (2: 2). Правда, екс-хавбек Дніпра, вийшовши на заміну на останніх хвилинах матчу, нічим особливим не запам'ятався (дві неточні передачі, одна невдала обведення). Але це можна списати на дебют. Головне, що його команда не програла лідеру чемпіонату, де зараз почнуться жаркі розборки в боротьбі за місце в першій шістці. Юрій ДЕНИСЕНКО Стандартна відомість під ключ. УПЛ в порівнянні з топ-лігами Європи

Хто займе перше місце за підсумками чемпіонату світу-2018?

• Німеччина (36%, голосів: 3 261)
  • Бразилія (21%, голосів: 1 897)
  • Аргентина (13%, голосів: 1 195)