Бельгійська преса: «Генк отримав наочний урок ефективності від Шахтаря»

04.08.2021 11:01

Бельгійська преса розчарована після вчорашнього матчу кваліфікації Ліги чемпіонів між Генком і Шахтарем

фото medium.com

Донецький Шахтар у вчорашньому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів здобув вольову перемогу над Генком (2: 1). Результат матчу кинув бельгійські ЗМІ в деякий смуток.

Voetbal 24

«Після вчорашнього матчу у Генка залишиться гірке похмілля», - вважає Voetbal 24.

«Шанси на виступ Генка на наступній стадії кваліфікації Ліги чемпіонів різко зменшилися. Господарі пішли на перерву в дуже гарному настрої після голу Онуачу. Однак у другому таймі Шахтар збільшив тиск на їхні ворота і це призвело до фолу Муньоса і пенальті.

Після цього повинен був отримувати червону картку Марлон за удар ліктем Дзюн Іто, але суддя вирішив по-іншому і це змусило гравців Генка побурчати в сторону арбітра. Обидві команди, здавалося, погодилися на нічию, але потім Шахтар завдав вбивчий удар. Муньос НЕ догледів за вискочив з-за його спини Ісмаїлі, який добре асистував Алану Патріку », - пише видання.

Nieuwsblad

«Генк хоробро бився, але отримав хороший урок ефективності від донецького Шахтаря», - констатує Nieuwsblad.

«Наступного тижня Генку доведеться зробити маленький подвиг в Києві, якщо він як і раніше мріє про четвертому в історії виступі в Лізі чемпіонів. Незважаючи на перший гол Онуачу, надалі хлопці Ван ден Брома отримали наочний урок щодо ефективної грі від перебудувати по ходу матчу Шахтаря.

У підсумку, результат навіть надмірно суворий для непогано Ті, хто дивився Генка. Але нові правила УЄФА, які скасовують перевага виїзного гола, дещо спрощують задачу. Адже тепер досить одного забитого м'яча, щоб перевести гру хоча б в овертайм », - підкреслює газета.

Voetbal Primeur

«Генку належить міцно попрацювати в Україні після досить болісної поразки від Шахтаря», - впевнений Voetbal Primeur.

«Генк отримав психологічний удар в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів. Команда повела в рахунку, але в підсумку поступилася 1: 2 одному з топ-клубів України. Після того, коли становище на полі вирівнялася, лімбуржци отримали більше простору і спробували реалізувати цю перевагу. Іто навіть зумів забити, але, на жаль, з офсайду.

А ось гол Патріка, коли, здавалося, нас чекає нічия, став для Генка справжнім психологічним ударом, на який відповіді у господарів не знайшлося », - журиться медіаресурс.

Sporza

«Генк засмучений, але не має наміру здаватися, так як все ще можливо», - не сумнівається Sporza.

«І перед матчем завдання Генка була не з простих, а тепер стала ще складніше. Ключовим епізодом матчу став момент на 81-й хвилині, коли Муньос проспав ривок Ісмаїлі. Він так і побачив гравця у себе за спиною, який на блюдечку виклав м'яч Алану Патріку. Крім того, саме Муньос без особливої ​​потреби скосив у власному штрафному Педріні і заробив пенальті. Не думаємо, що колумбієць добре спав тієї ночі.

Тепер підопічним Ван ден Брома чекає важкий матч в Україні, але можливість позитивного результату зберігається. Адже за новими правилами УЄФА достоточно забити всього один м'яч, щоб зрівняти шанси », - висловлює надію Sporza.

Нагадаємо, матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Шахтарем і Генком відбудеться 10 серпня в Києві на НСК Олімпійський.

Дебют відкладається: Бенфіка проігнорувала Яремчука перед стартом в єврокубках