Базель або Айнтрахт. Шахтар дізнався імена суперників по 1/4 фіналу Ліги Європи

10.07.2020 13:31
У швейцарському Ньоні відбулося жеребкування решти раундів плей-офф Ліги Європи-2019/20 Через пандемії коронавируса нинішній розіграш турніру був припинений в березні. На той момент ще не завершилися матчі 1/8 фіналу. Тепер же за підсумками жеребкування сформувалася повна сітка плей-офф Ліги Європи. Були визначені пари в чвертьфіналах і півфіналах, а також формальний господар фінального поєдинку. При цьому не було ніяких обмежень по посіву або географії. Україна в Лізі Європи представляє Шахтар. Гірники в першому матчі 1/8 фіналу на виїзді обіграли Вольфсбург з рахунком 2: 1. зустріч у відповідь відбудеться в Україні 5-6 серпня без глядачів на трибунах. У разі виходу в 1/4 фіналу Шахтар зустрінеться з переможцем дуелі між франкфуртским Айнтрахтом і Базелем. Перша зустріч завершилася з рахунком 3: 0 на користь швейцарців, причому грали вони на виїзді. У чвертьфіналі гірники будуть номінальними господарями. Ліга Європи-2019, / 20 1/8 фіналу Вулверхемптон - Олімпіакос (перший матч - 1: 1) Севілья - Рома МЮ - ЛАСК (5: 0) Копенгаген - Бешикташ (0: 1) Інтер - Хетафе Байєр - Рейнджерс (3: 1) Шахтар - Вольфсбург (2: 1) Базель - Айнтрахт Фр (3: 0) 1/4 фіналу 1-й півфінал Вулверхемптон / Олімпіакос - Севілья / Рома МЮ / ЛАСК - Копенгаген / Тузла 2-й півфінал Інтер / Хетафе - Байєр / Рейнджерс Шахтар/ Вольфсбург - Базель / Айнтрахт Фр Матчі у відповідь 1/8 фіналу пройдуть на полях господарів цих зустрічей 5-6 серпня. Два протистояння цього етапу, Інтер - Хетафе і Севілья - Рома, в яких суперники не зіграли жодного разу, будуть проведені в режимі одного поєдинку плей-офф на території Німеччини. Чвертьфінали, півфінали і фінал цього сезону будуть проводитися в серпні в німецьких Кельні, Дуйсбурзі, Дюссельдорфі та Гельзенкірхені. Всі раунди будуть складатися з одного матчу. Час початку поєдинків 1/8 фіналу - 19.55 або 22.00 за київським часом. Поєдинки всіх наступних стадій будуть починатися о 22.00. Господарями ігор 1/2 фіналу будуть переможці першого і третього чвертьфіналів. Фінал Ліги Європи відбудеться 21 серпня в Кельні. Номінальним господарем вирішальної гри буде тріумфатор першого півфіналу. Попередньо в цілях безпеки всі поєдинки пройдуть без уболівальників до подальших вказівок від УЄФА. Календар
5-6 серпня 1/8 фіналу 19.55 і 22.00 по Києву
10-11 серпня Чвертьфінали 22.00
16-17 серпня Півфінали 22.00