Баварія - Реал: найважливіша виїзна перемога Королівського клубу

25.04.2018 22:40
Мадридський Реал на виїзді переграв мюнхенську Баварію в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

фото fcbayern.com

25 квітня на Арені Мюнхен підопічні Юппа Хайнкеса в першому матчі 1/2 Ліги чемпіонів поступилися мадридському Реалу - 1: 2.  Початок матчу залишився за Баварією. Перший момент біля воріт гостей виник вже на 20-й секунді матчу. Томас Мюллер отримав передачу в самому центрі штрафного суперника, але не зумів розпорядитися м'ячем. Наступного загострення біля воріт суперника глядачам довелося чекати більше 20 хвилин. Удар Даніеля Карвахаля парирував Свен Ульрайх. А на 28-й хвилині баварці повели в рахунку. Йозуа Кіммі по правому флангу увірвався в штрафну суперника і відкрив рахунок - 1: 0.  Реал зумів відігратися на 44-й хвилині. Удар Марсело з літа воротар Баварії парирувати не зміг - 1: 1.    А в другому таймі помилка Рафінья в захисті призвела до другого взяття воріт господарів. Марко Асенсио свій шанс не упустив - 2: 1 на користь Вершкових. Після цього підопічні Юппа Хайнкеса мали безліч можливостей відновити паритет. Один Франк Рібері упустив три відмінні моменти, але рахунок так і не змінився. У підсумку, найважливіша перемога мадридського Реала.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. перший матч

25.04.2018

Баварія- Реал - 1: 2 (1: 1) Голи: Кіммі 28 - Марсело 44, Асенсио 57 .. Поєдинок у відповідь відбудеться 1 травня в Мадриді.

Пригоди українців в Польщі. Перерваний міжсобойчик в Новий Сонч

Як, на Ваш погляд, завершиться матч чемпіонату України Шахтар - Динамо, який відбудеться у Харкові 14 квітня 2018 роки?

• переможе Динамо (44%, проголосувало: 450)
  • переможе Шахтар (43%, проголосувало: 436)