Баварія обіграла ПСЖ і завоювала шостий Кубок чемпіонів у своїй історії

23.08.2020 22:54
У фінальному поєдинку Ліги чемпіонів-2019/20 німецька Баварія з мінімальним рахунком обіграла французький ПСЖ

eurosport.co.uk

Парижани вперше в своїй історії дісталися до фіналу головного єврокубка. По дорозі в плей-офф вони вибили дортмундську Боруссію, Аталанту нашого Руслана Малиновського і Лейпциг. Баварія проводила свій 11-й за рахунком фінал Кубка / Ліги чемпіонів і претендувала на шостий трофей. У плей-офф німці пройшли Челсі, Барселону і Ліон. Перший тайм пройшов без голів, хоча моментів команди створили достатньо. У Баварії гострота виходила від Роберта Левандовського, який в одному з епізодів потрапив в штангу. У складі ПСЖ Мануеля Нойєра тривожили Анхель Ді Марія і Кіліан Мбаппе. У другій половині зустрічі Баварія вийшла вперед на 59-й хвилині, коли Йозуа Кіммі своєю подачею знайшов на дальній штанзі Кінгслі Комана, а той забив ударом головою. Парижани могли відігратися, але свою майстерність продемонстрував Нойєр. В результаті Баварія стала переможцем турніру, причому виграла всі 11 проведених в ньому матчів. Левандовський з 15-ма м'ячами став найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів. Мюнхенці завоювали цей трофей вшосте в історії. Раніше вони це робили в 1974-76 роках, 2001-му і 2013-му. Ліга чемпіонів. Фінал ПСЖ (Франція) - Баварія (Німеччина) - 0: 1 (0: 0) Гол: Коман (59, Кіммі). ПСЖ: Навас - КЕРЕРА, Сілва, Кімпембе, Бернат (Кюрзава, 80) - Еррера (Дракслер, 72), Маркіньос, Паредес (Верратті, 65) - Ді Марія (Ерік Максім Шупо-Мотінг, 80), Мбаппе, Неймар. Баварія: Нойер - Кіммі, Боатенг (Зюле, 25), Алаба, Девіс - Алькантара (Толіссо, 86), Горетцка - Гнабрі (Коутіньйо, 68), Мюллер, Коман (Перішич, 68) - Левандовський. попередження: Паредес, Неймар, Сілва, Кюрзава - Девіс, Гнабрі, Зюле, Мюллер.