Барселона в більшості розтрощила Реал на Сантьяго Бернабеу

23.12.2017 15:03
Легендарне дербі іспанських команд завершилося вікторією каталонців, які в другому таймі виявилися в більшості

фото twitter.com/FCBarcelona

Відмінним завершенням футбольного року в Іспанії стало четверте в році Ель Класіко. У другій половині минулого сезону Барселона обіграла Реал в чемпіонаті, але мадридці сповна реабілітувалися в Суперкубку. Однак після виграшу даного трофея вершкові виступали в Прімері не кращим чином і в турнірній таблиці відставали від вічних конкурентів на 11 очок. Більш того, Барса залишалася єдиною командою, досі не програвала в лізі. Клубні чемпіони світу активніше почали поєдинок, а в перші хвилини і зовсім домінували. Роналду забив уже на другій хвилині, але Санчес Мартінес справедливо зафіксував офсайд у форварда. Господарі активно задіяли фланги, наносили удари в створ, виконували фірмові «віяла». Натомість перший небезпечний випад Барси ледь не завершився голом - на 30-й хвилині Мессі перекинув захисників, але Пауліньо не зміг переграти Наваса. Реалу і зокрема Роналду таке не сподобалося. Вже на 32-й хвилині Кріштіану сам увірвався в штрафну, пробив з гострого кута, але Тер Штеген ногою дістав важкий м'яч. Незабаром португалець прорвався вже правим флангом, прострілив, але Бензема не зміг замкнути. Далі слово взяла Барса: найактивніший гравець блаугранас в першому таймі Пауліньо головою пробив у ворота, але Навас витягнув м'яч з ближнього кута. А в самому кінці першої половини Бензема упустив супершанс, коли після флангового навісу виграв боротьбу у Вермален, але потрапив в штангу. Другий тайм почався в розміреному темпі, але незабаром Барса "підірвала» гру. Партнери двічі виводили Суареса на забійні позиції, і якщо в першому випадку Навас врятував, то на 54-й хвилині уругваєць спокійно завершив комбінацію, яка виникла після цілковитого провалу Реала в центрі. Мадрид побіг відіграватися і остаточно забув про захист, за що і був покараний. На 64-й хвилині Навас відбив удар Суареса після вихід один на один, добивання було в штангу, а третій удар парирував вже Карвахаль ... рукою! Справедлива червона правому захиснику бланкос і впевнена реалізація пенальті від Мессі - 0: 2. Після такого нокдауну Реал деякий час не міг прийти в себе. Барса цим користувалася - Навас довелося рятувати після ударів Мессі і Пауліньо, повз пробив Семеду. Пристрасті на полі розпалювалися, що вилилося в грубість, попередження і постійні апеляції до арбітра. У кінцівці Реал сподобився на парочку небезпечних ударів Бейла, також Тер Штеген виручив, коли Рамос пробивав з кількох метрів. А ось Барса відзначилася третім: Мессі прострілив справа, а вийшов на заміну Відаль прошив голкіпера опонентів. Таким чином, в 175-му Ель Класіко в рамках чемпіонату верх взяла Барселона, відрив якої від Реала становить вже 14 очок. Більш того, вершкові йдуть в чемпіонаті всього лише четвертими, поступаючись в таблиці ще й Валенсії з Атлетіко.

Реал - Барселона - 0: 3 (0: 0)

Голи: Суарес (54, Роберто), Мессі (64, з пенальті), Алейш Відаль (90 + 3, Мессі). Реал: Навас - Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело - Каземіро (Асенсио, 78), Кроос, Модріч, Ковачич (Бейл, 72) - Роналду, Бензема (Начо, 66). Барселона: Тер Штеген - Роберто (Алейш Відаль, 90 + 2), Піке, Вермален, Альба - Бускетс, Іньєста (Семеду, 77), Ракітіч, ​​Пауліньо (Андре Гомеш, 84) - Суарес, Мессі. попередження: Рамос, Марсело - Вермален, Бускетс. Вилучення: Карвахаль (54). Перші сторінки іспанських газет в день Ель Класіко Реал - Барселона