Барселона на Олімпійському відправила чотири м'ячі в ворота Динамо

24.11.2020 22:57

25 листопада в рамах четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Динамо приймало в Києві Барселону

До четвертого туру Динамо підійшло з одним балом в турнірній таблиці, тому про вихід з групи в компанії з такими грандами, як Барселона і Ювентус, киянам розраховувати було складно. У підсумку підопічним Мірчі Луческу залишається розраховувати тільки на боротьбу з Ференцварошем за третє місце.

Що стосується Барселони, то в Лізі чемпіонів у команди Рональда Кумана справи йдуть набагато краще, ніж в Прімері. У трьох іграх каталонці заробили дев'ять балів і розташувалася на першому місці в групі, випереджаючи Ювентус на три пункти.

У матчі з Барселоною Луческу ще не міг розраховувати на які отримали негативні тести на коронавірус Циганкова і Сидорчука, а Барселона побереглі Ліонеля Мессі і Де Йонга. Також іспанці залишили вдома травмованих Жерара Піке, Серхіо Роберто і Ансуї Фаті.

Незважаючи на істотний тиск гостей і досить часті випади киян, жодна з команд не змогла реалізувати свої моменти в першому таймі.

У другому таймі Динамо почало активно штурмувати ворота Барселони, проте першими рахунок в матчі все ж відкрили каталонці. На 52-ймінуте Сержіньо десть вивів Барселону вперед. Далі гості розвинули свій успіх. Після подачі кутового Мартін Брейтвейт подвоїв перевагу.

Після цього гості ще двічі засмутили команду Луческу. Попов сфолив у своєму штрафному майданчику і Барселона забила третій гол з пенальті, а Грізманн на останній хвилині гри зробив рахунок і зовсім непристойним для господарів - 4: 0 на користь каталонців.

Ліга чемпіонів. 4-й тур

Динамо - Барселона - 0: 4

Голи: Дест (52), Брейтвейт (57, 70, з пенальті), Грізманн (90 + 2)

Динамо: Бущан, Караваєв (Попов, 60), Миколенко, Забарний, Кендзьора, Шепелев (Белуце, 83), Шапаренко (Ледньов, 72), Гармаш (Андрієвський, 59), Де Піна (Супряга, 72), Буяльський, Вербич.

Барселона: тер Штеген, Фірпо, Лангле (Альба, 66), Мінгеса, десть, Ален, Пьянич (Пуч, 65), Педрі, Коутіньо (Грізманн, 66), Трінкал (Конрад, 83), Брейтвейт.

4.Ференцварош40135-131

Ліга чемпіонів. Ференцварош Реброва прикро програв у Турині. Динамо залишилося третім в групі