Барса - Реал: Роналду забив переможний гол, показав стриптиз, пішов і штовхнув суддю (відео)

14.08.2017 08:32
У першому матчі за Суперкубок Іспанії Реал не без скандалу обіграв Барселону на Камп Ноу
Реал

Фото East News

Сьогодні вночі в столиці Каталонії відгриміло прем'єрне іспанське Ель Класіко сезону-2017/2018. В рамках першого матчу за Суперкубок країни Барселона приймала Реал і поступилася з рахунком 1: 3 (Мессі, 77, з пенальті - Піке, 50 автогол, Роналду, 80, Асенсио, 90). Втім, вранці преса і вболівальники говорили нема про несподіваній поразці Барси в рідних стінах, а про виставу, який на Камп Ноу влаштував лідер переможців Кріштіану Роналду. Португалець з'явився на полі на 58-й хвилині, а в період з 80-ї по 82-ю - видав калейдоскоп подій. Спочатку він забив, як виявилося, переможний м'яч своєї команди. Причому, цей гол став 11-м для футболіста в 11-ти останніх поєдинках на Камп Ноу. Потім Крірі на радощах зняв футболку і скопіював Лео Мессі, не так давно дражнили трибуни Сантьяго Бернабеу. https://youtu.be/DxPqraTifb4?t=103 Потім в ігровому епізоді завалився в штрафний Барси, отримав від арбітра зустрічі Рікардо Де Бургаса другу жовту картку за симуляцію (перша за - стриптиз), заробив вилучення і, йдучи з поля, штовхнув рефері в спину ... https://youtu.be/joIZjVV_2fw?t=214

Роналду загрожує 12-матчева дискваліфікація

Цікаво, що за цей тактильний контакт з рефері КР7 можуть впаяти до 12 матчів дискваліфікації. Справа в тому, що суддя зустрічі педантично вніс до протоколу гри даний епізод: «Після видалення гравець в знак незгоди злегка штовхнув мене». Згідно з регламентом Королівської іспанської футбольної федерації, за поштовх арбітра гравець отримує дискваліфікацію від 4-х до 12 матчів.

Якщо Роналду буде дискваліфікований не менше ніж на 5 ігор, то покарання пошириться на всі турніри в Іспанії, включаючи Примери. Якщо менше - покарання буде мати силу тільки в Суперкубку.

Додамо, що матч-відповідь відбудеться в Мадриді в четвер, 17 серпня.

УЄФА: і все-таки - Ліонель Мессі або Кріштіану Роналду?