Українці забили двічі, але один в свої ворота: Ференцварош зробив заявку на вихід у плей-офф ЛЧ

04.08.2021 22:52

Будапештський Ференцварош здобув виїзну перемогу над празькою Славією в кваліфікації Ліги чемпіонів

Сьогодні в Будапешті Ференцварош в першому поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів приймав празьку Славію. Один з українських легіонерів «Фраді», Ігор Харатін, вийшов в стартовому складі, а ось другий, Олександр Зубков, залишився в запасі.

У гостей на поле також був українець - захисник Тарас Качараба. На жаль, саме він став антигероєм матчу, забивши на 44-й хвилині автогол.

У другій половині зустрічі відзначився Ігор Харатін, який на 50-й хвилині реалізував пенальті. На 85-й хвилині на заміну вийшов і Зубков, але відзначитися в оставшеееся час не зумів.

У підсумку, 2: 0 - перемога Ференцвароша.

Ліга чемпіонів. 3 кваліфікаційний раунд. перший матч

Ференцварош (Угорщина) - Славія (Чехія) - 2: 0 (1: 0)

Голи: Качараба (44, автогол), Харатін (50, з пенальті)

Поєдинок у відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Славією і Ференцварошем відбудеться 10 серпня.

Відзначимо також, що у вчорашньому матчі між Олімпіакосом і Лудогорца в Піреї весь матч відіграв український захисник Ігор Пластун. Він не відзначився результативними діями, але допоміг болгарську команду досягти дуже пристойного результату - 1: 1.

День народження Зубкова. Що гравець збірної України назабивав до 25-річчя (відео)