Автогол Сергія Рибалки поклав початок поразки Сівасспора в Кубку Туреччини

31.10.2018 13:41
Автогол українського півзахисника Сергія Рибалки став передвісником вильоту Сівасспора з розіграшу Кубка Туреччини

фото sivasspor.org.tr

Сівасспор Сергія Рибалки поступився на виїзді Бодрумспору в 1/32 фіналу Кубка Туреччини. Наш легіонер вийшов на поле в стартовому складі своєї команди.  «Антигероєм» поєдинку, на жаль, став саме український півзахисник. На нещасливою 13-й хвилині м'яч від Рибалки відскочив у власні ворота. Сергій провів на полі весь матч, але виправити свою помилку не зумів. Не допомогли йому і партнери. Більш того, на 83-й хвилині господарі подвоїли свою перевагу. Єдине, що зуміли зробити гості - провести гол престижу на шостій компенсованій хвилині.   У підсумку, 2: 1 і Сівасспор вилетів з розіграшу Кубка Туреччини.

Новий тренер збірної Словаччини розвинув шалену активність перед матчем з Україною

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2018/2019?

• Два (54%, голосів: 3 585)
  • Один (32%, голосів: 2 157)