Автогол допоміг Львову створити сенсацію в чемпіонаті України

20.11.2021 15:54

Львів у поєдинку чемпіонату України несподівано переграв Зорю та перервав серію з XNUMX-ти безвиграшних матчів на домашньому стадіоні.

Фото upl.ua

У сьогоднішньому поєдинку 15-го туру чемпіонату України Львів приймав Зорю та розпочав матч просто феєрично. Уже на 1-й хвилині Шина зблизька розстріляв ворота Мацапури.

Далі більше! На 31-й хвилині Цвек, перериваючи простріл Ернеста з лівого флангу, зрізав м'яч у власні ворота. Щоб оговтатися від такого нокдауну, Зорі знадобилося півгодини ігрового часу.

На 64-й хвилині Луньов чудовим ударом метрів із 25-ти повернув надію гостям. Цей гол став ювілейним – 700-м для Зорі у Прем'єр-лізі. Підопічні Віктора Скрипника кинулися вперед, сподіваючись врятувати бодай очко, але львів'яни досить упевнено припиняли всі їхні спроби забити.

У підсумку 2:1 – перемога Львова, який набрав 13 очок та вийшов на 11-е місце у турнірній таблиці. Зоря з 29 пунктами знаходиться на третій позиції.