Автогол позбавив Ференцварош Сергія Реброва перемоги в чемпіонаті Угорщини

31.05.2020 22:58
Кандидат в збірну України Ігор Харатін не допоміг Ференцварошу здолати Пушкаш Академію в першості Угорщини

Фото fradi.hu

Ференцварош Сергія Реброва не зміг здобути третю перемогу поспіль після рестарту чемпіонату Угорщини. У матчі 26-го туру «Фраді» на виїзді зіграв внічию з Пушкаш Академією. Кандидат в збірну України півзахисник Ігор Харатін вийшов на поле в основному складі господарів. Ще один українець, Олександр Зубков, в заявку не потрапив. У складі Пушкаш Академії на 76-й хвилині з'явився Артем Фаворов. Жодному з українців не вдалося відзначитися результативними діями, а їх команди розписали мирову - 1: 1. Рахунок відкрив Нгуєн Токмак, але автогол Ловренчіча позбавив гостей перемоги. Відзначимо, що з 70-ї хвилини підопічні Реброва грали в чисельній більшості. Після цього матчу Ференцварош набрав 60 очок. Лідер на дев'ять пунктів випереджає що йде другим МОЛ Фехервар Івана Петряк.

Рональд Куман: «Мене врятували кардіологи, я віддаю собі звіт, як мені пощастило в клініці»