Автогол і пенальті приносять перемогу збірної Хорватії над Нігерією (відео)

16.06.2018 22:58
Автогол Етебо і пенальті у виконанні Модріча принесли перемогу збірної Хорватії в наполегливому поєдинку з командою Нігерії

Фото twitter / HNS_CFF

Після досить сенсаційною нічиєю збірної Аргентини в матчі з Ісландією, другий поєдинок у групі D набуло особливого значення. Переможець матчу Хорватія - Нігерія робив, фактично, крок в 1/8 фіналу, а переможений опинявся в дуже складному становищі. Адже зрозуміло, що аргентинський лідер в двох матчах, що залишилися буде грати з особливим настроєм. Своїм шансом очолити групу D скористалася збірна Хорватії. У дуже завзятому і в'язкому поєдинку підопічним Златко Даліча посміхнулася фортуна. На 32-й хвилині першого тайму Лука Модріч навісив на ближній кут воротарського, а Анте Ребич переправив його на Манджукич. Маріо пробивав головою, але влучив точно в ногу Етебо, від якої м'яч і заповз під ліву штангу. 1: 0 - з таким рахунком закінчився перший тайм. У другому таймі, який пройшов з величезною кількістю небезпечних моментів з обох сторін, вирішальним виявився епізод на 71-й хвилині. Вільям Троостит-Еконг у власному штрафному обійняв Маріо Манджукич, який негайно звалився на траву. Одинадцятиметровий чітко виконав Лука Модріч. Подальші спроби суперників змінити рахунок виявилися марними. 2: 0 на користь збірної Хорватії. https://youtu.be/6kbNFhHShqc У наступному матчі групи D підопічні Златко Даліча 21 червня зустрінуться з Аргентиною. Нігерія зіграє з Ісландією 22-го числа.

ЧС-2018. 16 червня. Група D

Хорватія - Нігерія - 2: 0 (1: 0) Голи: Етебо (32, автогол), Модріч (71, пенальті) збірна Хорватії: Субашич, Врсалько, Стрініч, Перішич, Ловрен, Ракітіч, ​​Крамаріч (Брозовіч, 60), Віда, Модріч, Манджукич (Пьяца, 86), Ребич (Ковачич, 78) збірна Нігерії: Узохо, Ідову, Ндіді, Троостит-Еконг, Балогун, Етебо (Муса, 62), Ігало (Іхеаначо, 73), Обі Мікел (Нванкво, 88), Мозес, Шеху, Івобі  попередження: Ракітіч, ​​Брозовіч - Троостит-Еконг Завтра уболівальників очікують ще три поєдинки світової першості. У групі Е Коста-Ріка зустрінеться з Сербією (15:00), а Бразилія зі Швейцарією (21:00). У групі F Німеччина зустрінеться з Мексикою.

Євген Левченко: «Пенальті на Грізманн? Такі 11-метрові зазвичай не ставлять! »

Хто, на Ваш погляд, стане найкращим бомбардиром ЧС-2018?

• Харрі Кейн (Англія) (66%, проголосувало: 935)