Автогол Снурніцина й дубль Степанюка: Ворскла не залишила шансів Олімпіку

20.03.2021 21:23

Полтавська Ворскла переконливо переграла донецький Олімпік у матчі чемпіонату України

Фото vorskla.com.ua

Після поразки в попередньому турі від Дніпра-1 полтавська Ворскла на домашній арені зустрічалася з Олімпіком, який не знав смаку перемог уже шість матчів поспіль.

Незважаючи на те, що поєдинок набагато активніше почали донеччани, рахунок уже на 13-й хвилині відкрили господарі. Їм вдалася швидка контратака, і Руслан Степанюк зважився на удар з 20-ти метрів. Постріл вийшов не надто сильним, зате в самий куточок - 1: 0.

За 12 хвилин полтавці подвоїли свою перевагу. Після стандарту з лівого флангу Ігор Снурніцин головою зрізав м'яч у власні ворота. На 32-й хвилині блискуче з лінії штрафного пробив Олів'є Тілль, і лише класний сейв кіпера гостей врятував їх від третього голу.

На початку другого тайму підопічні Юрія Максимова все ж забили втретє. Ібрагім Кане у штрафному проштовхнув м'яч на Степанюка, і тому залишалося тільки спрямувати його з близької відстані повз воротаря.

Потрібно віддати належне гостям, вони дуже хотіли забити гол престижу, створили пару моментів, але з ударами Беніто й Таллеса воротар і захисники полтавців упоралися.

Ворскла набрала 31 очко й вийшла на четверте місце, випередивши Десну. Олімпік із 17 пунктами залишився на 10-й позиції.