Атлетіко з двома голами Грізманн втретє в історії виграв Кубок Ліги Європи

16.05.2018 22:36
У фінальному матчі Ліги Європи в Ліоні на стадіоні Парк Олімпік Ліон іспанська Атлетіко обіграв в французький Марсель з рахунком 3: 0
Грізманн

Фото East News

Нинішній фінал Ліги Європи, незважаючи на те, що в ньому зустрічалися іспанська та французька команди, пройшов з «українським відтінком». Справа в тому, що місцем для вирішального поєдинку за другий за значимістю євротрофей був обраний Ліон, де 32 роки тому тріумфував київське Динамо в Кубку Кубків. Причому Блохін і компанія розбили не кого-небудь, а саме Атлетіко, який в 2018 році після вильоту з Ліги чемпіонів перебрався в Лігу Європи і дістався до фіналу. Команда Дієго Сімеоне стартувала з 1/16 фіналу. Мадридці пройшли Копенгаген, Локомотив, Спортинг »і Арсенал, вигравши 6 з 8 зустрічей. Французи йшли до вирішальної зустрічі далі - з третього кваліфікаційного раунду. На їх шляху зустрілися Остенде, Домжале, Коньяспор, Ред Булл Зальцбург (і в групі, і в плей-офф), Віторія, Атлетик, Брага і РБ Лейпциг. Всіх Марсель хоча б раз, але обіграв.

Помилка оборони і травма Пайєта

Атлетіко і Марсель зменшили в кінцівці сезону в своїх чемпіонатах, але в бойовій формі підійшли до фіналу Ліги Європи. Марсель, який отримав додаткову мотивацію у вигляді матчу в рідній країні, на крилах понісся в атаку, змусивши «індіанців» думати лише про оборону. Атлетіко, навчений досвідом великих європейських матчів, як хижак причаївся, а потім завдав разючого удару. Правда, французи самі облажались, коли Манданда вибивав м'яч на захисника, який не зміг його вдало обробити і Грізманн тут же покарав своїх земляків - 1: 0. Майже відразу Марсель втратив свого лідера - з поля через пошкодження змушений був піти Дімітрі Пайєт. Дієго Сімеоне, до слова, який спостерігав за матчем з трибуни через дискваліфікацію, гол своєї команди сприйняв без емоцій. У перерві він поміняв Врсалько на Хуанфрана і на 49-й хвилині Грізманн оформив дубль. Остаточно капітулював Марсель на 89-й хвилині після третього гола Луїса Фернандеса Габі, для якого цей гол став прем'єрним в нинішній Лізі Європи. У 2010 і 2012 роках «матрацники» вигравали Лігу Європи, після чого двічі невдало зіграли у фіналі Ліги чемпіонів. І ось третій європейський похід знову закінчується тріумфом Атлетіко, з трьома голами у фіналі і третім трофеєм Ліги Європи. І другим в мадридську епоху Дієго Сімеоне.  Ліга Європи. фінал Марсель - Атлетіко - 0: 3 Голи: 0: 1 Грізманн (21), 0: 2 Грізманн (49), 0: 3 Габі (89). https://www.youtube.com/watch?v=15wHTCJHD20

Дербі українців і перестрілка без Мессі. Найрезультативніші матчі сезону в топ-лігах (відео)