Атлетик і Герта залишили долю Зорі в її власних руках

23.11.2017 21:27
Іспанська Атлетик в рідних стінах вирвав перемогу у Герти і відсунув нашу Зорю на третє місце в турнірній таблиці групи J
Атлетик

фото athletic-club.eus

У групі J дебютант єврокубків Естерсунд після перемоги над Зорею гарантував собі вихід в плей-офф ЛЄ, але за друге місце боротьба триває! У паралельному матчі Атлетик завдав поразки Герті, яку довелося двічі наздоганяти по ходу зустрічі. Гостей підвів капітан команди Себастьян Лангкамп, який привіз у свої ворота два пенальті, які чітко реалізував нев'янучий Аріц Адуріц. А крапку в матчі поставив темношкірий баск Іньякі Вільямс. Македонський Вардар, в складі якого виступає український захисник Євген Новак, зазнав п'ятої поразки в п'яти матчах - на цей раз не таке вже ганебне, мінімально поступившись на виїзді Зеніту. Новак став винуватцем пенальті, який, до речі, не був реалізований. Так що порушував правила не дарма ... Абсолютно несподівано врятувався Марсель в Коньї - граючи в меншості, французи використовували свій останній, мінімальний шанс - захисник турецької команди зрізав м'яч в свої ворота в простій ситуації на третій компенсованій хвилині ... Але вони ще посперечаються за другу путівку в групі I, де перше місце застовпив Ред Булл. У групі К все ясно - Зеніт і Реал Сосьєдад йдуть далі. У плей-офф вийшла Вікторія з Пльзеня, склавши компанію обіграв нею Стяуа, оскільки має перевагу за особистими зустрічами над Лугано, який може наздогнати чехів. У групі Н Арсенал міг дозволити собі програти, а ось на другу путівку претендують всі три інші команди. Готуються до євровесна також Лаціо і Ніцца ... 23.11.2017

Група G

Лугано - Хапоель Б-Ш - 1: 0 (Карліньос, 50). Вікторія П - Стяуа - 2: 0 (Петржела, 49, Копиця, 76).

Група H

БАТЕ - Црвена Звезда - 0: 0 Кельн - Арсенал - 1: 0 (Гірассі, 62, з пенальті).

И В Н П М О
1 АРСЕНАЛ 5 3 1 1 8-4 10
2 КЕЛЬН 5 2 0 3 7-7 6
3 Црвена Звезда 5 1 3 1 2-2 6
4 БАТЕ 5 1 2 2 6-10 5

Група I

Коньяспор - Марсель - 1: 1 (Моке, 90 + 3, автогол - Скубіч, 82, з пенальті). На 80-й хвилині видалений Амаві (М). Ред Булл - Гімарайнш - 3: 0 (Даббур, 26, Ульмер, 45 + 1, Хван Хі Чан, 67).

И В Н П М О
1 РЕД БУЛ 5 3 2 0 7-1 11
2 МАРСЕЛЬ 5 2 1 2 4-4 7
3 Коньяспор 5 1 2 2 3-5 5
4 Гімарайнш 5 1 1 3 4-8 4

Група J

Естерсунд - Зоря - 2: 0 (Едвардс, 40, Годдос, 78). Атлетик - Герта - 3: 2 (Адуріц, 35, з пенальті, 66, з пенальті, Іньякі Вільямс, 82 - Лекі, 26, Зельке, 36).

И В Н П М О
1 Естерсунді 5 3 1 1 7-3 10
2 АТЛЕТИК 5 2 2 1 6-5 8
3 Зоря 5 2 0 3 3-7 6
4 Герта 5 1 1 3 5-6 4

Група K

Лаціо - Вітесс - 1: 1 (Луїс Альберто, 42 - Лінссен, 13). Ніцца - Зюлте-Варегем - 3: 1 (Балотеллі, 5, з пенальті, 31, Тамезе, 86 - Хямяляйнен, 81).

И В Н П М О
1 ЛАЦІО 5 4 1 0 10-4 13
2 НИЦЦА 5 3 0 2 12-6 9
3 Зюлте-Варегем 5 1 1 3 5-11 4
4 Вітесс 5 0 2 3 4-10 2

Група L

Русенборг - Реал Сосьєдад - 0: 1 (Оярсабаль, 90). Зеніт - Вардар - 2: 1 (Полоз, 15, Рігоні, 43 - Блажівська, 90 + 3). На 26-й хвилині Дзюба (З) не реалізував пенальті.

И В Н П М О
1 ЗЕНІТ 5 4 1 0 14-4 13
2 Реал Сосьєдад 5 4 0 1 15-3 12
3 Русенборг 5 1 1 3 5-10 4
4 Вардар 5 0 0 5 2-19 0

Зоря знову програла Естерсунді і пропустила шведів в плей-офф

Кого б ви хотіли бачити суперником збірної України в групі Ліги націй (відзначте дві команди)?

• Туреччина (18%, голосів: 2 634)
  • Австрія (17%, голосів: 2 513)
  • Уельс (14%, голосів: 2 101)
  • Чехія (14%, голосів: 2 080)
  • Данія (13%, голосів: 1 887)
  • Північна Ірландія (12%, голосів: 1 695)
  • Словаччина (11%, голосів: 1 626)

Всього голосів: 8 375