Атлетик і Естерсунд загострили інтригу в групі, де виступає Зоря

02.11.2017 23:40
За два тури до фінішу, на путівки в плей-офф турніру в групі J реально претендують всі чотири команди
групі

фото ostersundsfk.se

Лідер групи J Естерсунд зберіг за собою лідерство, але при цьому ситуація в квартеті загострилася до межі - різниця між усіма чотирма командами складає одне очко, і все зберігають шанси на вихід в плей-офф. Перша поразка шведським вискочок завдав Атлетик завдяки голу нев'янучого Аріца Адуріца. Македонський Вардар вперше в історії пробився в груповий етап ЛЄ, але виступає в турнірі з рук геть погано. Не може допомогти команді і український захисник Євген Новак - команда з Скоп'є пропустила більше всіх, вийнявши м'яч з сітки зграя воріт вже 17 раз (!) За чотири матчі. 02.11.2017

Група G

Стяуа - Хапоель Б-Ш - 1: 1 (Коман, 31 - Бен Саар, 37). Пльзень - Лугано - 4: 1 (Крменчік, 4, 19, Горжава, 45, Чермак, 56 - Маріані, 15).

Група H

Кельн - БАТЕ - 5: 2 (Цоллер, 16, Осако, 54, 82, Гірассі, 63, Мілош Йоїч, 90 - Мілуновіч, 31, Сігневіч, 33). Арсенал - Црвена Звезда - 0: 0

И В Н П М О
1 АРСЕНАЛ 4 3 1 0 8-3 10
2 Црвена Звезда 4 1 2 1 2-2 5
3 БАТЕ 4 1 1 2 6-10 4
4 Кельн 4 1 0 3 6-7 0

Група I

Ред Булл - Коньяспор - 0: 0 Гімарайнш - Марсель - 2: 1 (Уртадо, 80). На 86-й хвилині видалений Камара (М).

И В Н П М О
1 РЕД БУЛ 4 2 2 0 4-1 8
2 Марсель 4 2 0 2 3-3 6
3 Гімарайнш 4 1 1 2 4-5 4
4 Коньяспор 4 1 1 2 2-4 4

Група J

Герта - ЗОРЯ - 2: 0 (Зельке, 16, 73). Атлетик - Естерсунд - 1: 0 (Адуріц, 70). На 89-й хвилині видалений Нуньєс (А).

И В Н П М О
1 Естерсунді 4 2 1 1 5-3 7
2 ЗОРЯ 4 2 0 2 3-5 6
3 Атлетік 4 1 2 1 3-3 5
4 Герта 4 1 1 2 3-3 4

Група K

Лаціо - Ніцца - 1: 0 (Ле Маршан, 90 + 2, автогол). Вітесс - Зюлте-Варегем - 0: 2 (Бодрі, 4, Кайя, 70). На 22-й хвилині видалений Маду (ЗВ), на 52-й - Бюттнер (В).

И В Н П М О
1 ЛАЦІО 4 4 0 0 9-3 12
2 НИЦЦА 4 2 0 2 9-5 6
3 Зюлте-Варегем 4 1 1 2 4-8 4
4 Вітесс 4 0 1 3 3-9 1

Група L

Реал Сосьєдад - Вардар - 3: 0 (Хуанма, 31, Ле ла Білизни, 69, Баутіста, 81). Русенборг - Зеніт - 1: 1 (Бендтнер, 55, з пенальті - Кокорін, 90 + 3).

И В Н П М О
1 ЗЕНІТ 4 3 1 0 12-3 10
2 Реал Сосьєдад 4 3 0 1 14-3 9
3 Русенборг 4 1 1 2 5-9 4
4 Вардар 4 0 0 4 1-17 0

Футболісти Зорі не почули свого наставника

Як завершиться контрольний матч Україна - Словаччина, який відбудеться 10 листопада?

• переможе Україна (55%, голосів: 2 745)
  • буде нічия (24%, голосів: 1 211)
  • переможе Словаччина (20%, голосів: 1 010)

Всього голосів: 4 966