Аталанта Руслана Малиновського завершила чемпіонат Італії на третьому місці

01.08.2020 22:48
Український півзахисник Руслан Малиновський зіграв більше півгодини за Аталанту в завершальному турі Серії А

Фото atalanta.it

Аталанта Руслана Малиновського в останньому турі першості Італії в Бергамо поступилася своєму безпосередньому конкуренту в боротьбі за друге місце - Інтеру.  Малиновський в стартовий склад «богині» не потрапив і з'явився на полі лише на 61-й хвилині гри. На той час господарі поступалися з рахунком 0: 2. Руслан особливо запам'ятався трьома непоганими ударами своєї фірмової лівої. Однак в одному випадку м'яч влучив у гравця суперника, а в двох інших пройшов поруч зі стійкою воріт Хандановича. У підсумку, відзначитися нашому співвітчизнику не вдалося і Аталанта перервала безпрограшну серію з 17-матчів - 0: 2.  У паралельному матчі Лаціо в гостях поступився Наполі з рахунком 1: 3 і програв підопічним Джан П'єро Гасперіні в боротьбі за третє місце. Отже, чемпіон Італії - Ювентус, Інтер - другий, Аталанта на третій позиції.

Український нападник - найдорожчий футболіст чемпіонату Угорщини (transfermarkt)