Аталанта Руслана Малиновського вийшла в чвертьфінал Кубка Італії

14.01.2021 23:07

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський допоміг Аталанте вийти в 1/4 фіналу Кубка Італії

Фото atalanta.it

Український півзахисник Руслан Малиновський вперше в нинішньому році потрапив в стартовий склад Аталанти. Він вийшов з перших хвилин домашнього матчу «богині» в 1/8 фіналу Кубка Італії проти Кальярі.

Наш співвітчизник двічі міг відзначитися. Вже на 3-й хвилині він потужно пробив по воротах, проте удар заблокували захисники.

А в другому таймі, на 63-й хвилині, Малиновський чудово виконав штрафний метрів з 20-ти. М'яч йшов під поперечину, але воротар Кальярі зробив чудовий сейв.

Сам матч завершився з рахунком 3: 1 на користь Аталанти, яка вийшла в чвертьфінал Кубка Італії.

Кубок Італії. 1/8 фіналу.

Аталанта - Кальярі - 3: 1 (1: 0)

Голи: Олексій Андрійович Міранчук (43), Мюріель (61), блазня (64) - Соттіль (55).