Аталанта Руслана Малиновського зазнала великої поразки в чемпіонаті Італії

17.10.2020 16:52

Руслан Малиновський допоміг Аталанте дещо пом'якшити поразку в чемпіонаті Італії від Наполі

Фото atalanta.it

Український легіонер Аталанти Руслан Малиновський залишився на лавці запасних з перших хвилин виїзного матчу його команди проти Наполі.

Перший тайм поєдинку 4-го туру чемпіонату Італії виявився для підопічних Джан П'єро Гасперіні просто провальним. На перерву команди пішли за рахунку 4: 0 на користь неаполітанців.

У другій половині гри наставник «богині» спробував замінами кілька переломити хід матчу. На 63-й хвилині на поле вийшов і Руслан Малиновський.

Відзначимо, що з його появою гості кілька піднеслися і на 69-й хвилині Ламмерс дещо скоротив відставання в рахунку.

А буквально через хвилину Малиновський зважився на удар з 25-ти метрів і м'яч просвистів поруч зі стійкою воріт.

Однак, в подальшому, гра заспокоїлася і більшого гостям домогтися не вдалося. У підсумку, 1: 4 - Аталанта зазнала першої поразки в сезоні.

Чемпіонат Італії. Серія А. 4-й тур

Наполі - Аталанта - 4: 1 (4: 0)

Голи: Лосано (23, 27), ПОЛІТАН (30), Осімхен (43) - Ламмерс (69)

ЛІГА НАЦІЙ. Тоні Кроос дискваліфікований на МАТЧ З УКРАЇНОЮ 14 ЛИСТОПАДА

На ваш погляд, як завершиться матч першого туру групового раунду Ліги чемпіонів Динамо - Ювентус, який відбудеться 20 жовтня в Києві?

• перемогою Ювентуса (39%, проголосувало: 70)