Аталанта Руслана Малиновського не змогла пробити оборону Дженоа

17.01.2021 19:55

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський не допоміг Аталенте обіграти Дженоа на власному полі

Фото atalanta.it

Український півзахисник Руслан Малиновський другий матч поспіль потрапив в стартовий склад Аталанти. Підопічні Джан П'єро Гасперіні в поєдинку 18-го туру першості Італії брали Дженоа.

У цьому матчі наш співвітчизник запам'ятався виконанням кутових і парою гострих передач в штрафну, які, однак, подальшого розвитку не отримали.

Малиновський відіграв 66 хвилин, після чого був замінений. У час, що залишився його партнери так і не зуміли розпечатати ворота суперника - 0: 0.

З 32 очками Аталанта знаходиться на шостому місці в турнірній таблиці чемпіонату Італії.

Андрій Ярмоленко відіграв трохи більше 10 хвилин за Вест Хем в чемпіонаті Англії