Аталанта Руслана Малиновського на змогла дотиснути Удінезе в матчі чемпіонату Італії

20.01.2021 16:57

Український хавбек Руслан Малиновський тричі міг відзначитися результативними діями в матчі першості Італії

Фото calcioatalanta.it

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський втретє поспіль вийшов у стартовому складі Аталанти. Підопічні Джан П'єро Гасперіні в пропущеному матчі 10-го туру чемпіонату Італії грали на виїзді з Удінезе.

Господарі забили швидкий м'яч вже на першій хвилині гри. А на 12-й хвилині Малиновський мав шанс вирівняти становище, але його удар в нижній кут відбив голкіпер Удінезе.

На 40-й хвилині наш співвітчизник відмінно зіграв в стінку з Рафаелем Толо. Останній завдав потужного удару практично з лінії воротарського майданчика і знову на шляху м'яча став Хуан Муссо.

Під завісу першого тайму рахунок зрівняв Мюріель, а на 60-й хвилині другого Руслан Малиновський знову міг відзначитися. Однак, отримавши м'яч в вигідної позиції у штрафному суперника. він вирішив не пробивати, а розігрувати напевно і пас вийшов неточним.

На 81-й хвилині українець був замінений, а сам поєдинок завершився внічию - 1: 1.

Аталанта набрала 33 очки і залишилася на шостому місці в першості Італії.