Аталанта Руслана Малиновського допустила фантастичний камбек суперника в чемпіонаті Італії

06.02.2021 16:57

Руслан Малиновський не допоміг Аталанте втримати перевагу в три м'ячі в матчі чемпіонату Італії

Руслан Малиновський, Аталанта
Фото atalanta.it

Український легіонер Аталанти Руслан Малиновський вийшов в стартовому складі своєї команди в домашньому матчі 21-го туру чемпіонату Італії проти Торіно. Другий українець «богині», Віктор Коваленко, не потрапив в заявку.

Перший тайм матчу в Бергамо виявився дуже результативним - суперники забили в ворота один одного п'ять м'ячів. Господарі повели 3: 0, але потім пропустили двічі - 3: 2.

У другому таймі на 78-й хвилині Малиновський, яка не відзначився результативними діями, був замінений.

А ще через шість хвилин гості забили третій м'яч, зробивши фантастичний камбек - 3: 3.

Після цього матчу Аталанта набрала 37 очок і залишилася на сьомому місці в турнірній таблиці.

Чемпіонат Італії. Серія А. 21-й тур

Аталанта - Торіно - 3: 3 (3: 2)

Голи: Ілічич (15), Госенс ​​(19), Мюріель (21) - Белотті (43), Бремер (45 + 2), Бонаццолі (84).

Монтана замість Арди: донецький Олімпік в Туреччині несподівано зіграв з іншим суперником