У дев'ятку! Руслан Маліновський забив чудовий м'яч у чемпіонаті Італії (відео)

04.12.2021 23:40

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився забитим м'ячем у матчі чемпіонату Італії.

У 16-му турі чемпіонату Італії Аталанта Руслана Маліновського на виїзді зустрічалася з Наполі. Український півзахисник, який не грав у минулому матчі, проти Венеції, у цьому вийшов на поле у ​​стартовому складі бергамасків.

Мабуть, роздратований недовірою тренера, Маліновський уже на 7-й хвилині продемонстрував свої здібності. Сапата відкотив м'яч під удар нашому співвітчизнику, і той потужно вистрілив у дев'ятку.

А от за 10 хвилин українець відзначився зовсім в іншому світлі. За грубу гру він заробив жовту картку.

На 65-й хвилині Руслан міг стати ще й автором гольової передачі, однак удар Сапати після навісу парирував кіпер Наполі. На 74-й хвилині нашого співвітчизника було замінено, а сам матч завершився із рахунком 3:2 на користь гостей.

Після цієї перемоги Аталанта набрала 34 очки і, незважаючи на те, що залишилася на четвертому місці, впритул підібралася до неаполітанців. Тепер команди розділяє лише два очки.

Чемпіонат Італії. Серія А. 16-й тур

Наполі – Аталанта – 2:3 (1:1)

Голи: Зелінський (XNUMX), Мертенс (XNUMX) – Маліновський (XNUMX), Деміраль (XNUMX), Фройлер (XNUMX).

У США для Левандовського, Голанда та Бензема вигадали нову нагороду найкращим на планеті (рейтинг)