Дві гольові передачі Малиновського допомогли Аталанте перемогти Удінезе

03.04.2021 17:51

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський відзначився двома гольовими передачами в матчі проти Удінезе

Аталанта в 29-му турі чемпіонату Італії приймала Удінезе. Руслан Малиновський вийшов в стартовому складі господарів, а інший українець, Віктор Коваленко, залишився в запасі.

Малиновський відіграв 78 хвилин і відзначився двома результативними передачами. Під завісу першого тайму, за рахунку 1: 0, українець зробив передачу в чужу штрафну і в вивів Мюріель на побачення з голкіпером гостей - 1: 0.

А на 61-й хвилині Малиновський віддав на Сапату, який увійшов в штрафну і метрів з дванадцяти пробив в правий нижній від голкіпера кут.

Сам матч закінчився з рахунком 3: 2 на користь бергамаско.

Після цієї перемоги Аталанта набрала 58 очок і, по крайней мере до вечірнього матчу Ювентуса, вийшла на третє місце в Серії А.